hurtownia prepaid, karty startowe, startery, pakiety startowe, startówki, startowki, doladowania, doładowania, zdrapki, telekarty, pre-paid, karty tak tak, karty orange, karty heyah, karty pop, karty sami swoi, zlote numery, złote numery hurtownia pre-paid, karty startowe, startery, pakiety startowe, startówki, startowki, doladowania, doładowania, zdrapki, telekarty, pre-paid, karty tak tak, karty orange, karty heyah, karty pop, karty sami swoi, zlote numery, złote numery
hurtownia prepaid, karty startowe, startery, pakiety startowe, startówki, startowki, doladowania, doładowania, zdrapki, telekarty, pre-paid, karty tak tak, karty orange, karty heyah, karty pop, karty sami swoi, zlote numery, złote numery
Aktualności

 16 luty 2015

Odświeżone Formuły w Play na kartę

Nowe Formuły w Play na Kartę wyglądają następująco:

Formuła SMS za 7 zł miesięcznie - nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, nielimitowane połączenia w Play (po włączeniu Stanu Darmowego) i 100 MB danych,

Formuła 3w1 za 14 zł miesięcznie - nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, nielimitowane połączenia w Play i   1 GB danych,

Formuła 4w1 za 21 zł miesięcznie - nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, nielimitowane połączenia w Play,      2 GB danych i stawka 0,09 zł za minutę połączeniu do innych sieci.

Dotychczasowa oferta Formuł nie zawierała pakietów danych lub były one mniejsze:

Formuła SMS za 7 zł miesięcznie dawała nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci,

Formuła 3w1 za 14 zł miesięcznie dawała nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, nielimitowane połączenia w Play i 100 MB Internetu,

Formuła 4w1 za 21 zł miesięcznie dawała nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, nielimitowane połączenia w Play, 1 GB Internetu i i stawkę 0,09 zł za minutę połączenia.

Źródło: www.telepolis.pl


 16 luty 2015

 

Virgin Mobile - pakiet  #BezLimitu za 29 zł

Virgin Mobile uruchomił nowy pakiet #BezLimitu z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci oraz pakietem 2 GB danych w cenie 29 zł.

Nowy pakiet ważny jest przez 30 dni. Nielimitowane połączenia dotyczą wszystkich polskich sieci komórkowych i stacjonarnych, a nielimitowane SMS-y polskich sieci komórkowych 2 GB pakiet danych ma "wbudowany lejek", co oznacza, że po przekroczeniu pakietu nie są naliczane dodatkowe opłaty, ale szybkość połączenia spada (do 32 Kb/s). Dane z pakietu nie są zliczane w aplikacjach Facebook, Facebook Messenger, Ask, Gadu Gadu i Twitter.

Pakiet #BezLimitu aktywować można kodem *222*29#.

 

Źródło: www.telepolis.pl


26 listopada 2014

Świąteczna promocja w Play

Użytkownicy telefonów na kartę w Play mają możliwość uruchomienia Świątecznej Promocji w portalu Play24. 

W ramach promocji użytkownik nie wyda więcej niż 10 zł na połączenia z polskimi numerami komórkowymi i stacjonarnymi. Promocja potrwa od 24 listopada do 1 stycznia 2015 roku. 

Dotyczy użytkowników taryf: Play Fresh, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na kartę, Play Karta, Play Fresh Darmowe rozmowy i SMSy w Play, Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci, Lubię to!, Formuła MINI MAX na Kartę i Formuła Play na Kartę. 

Promocję uruchamia kod *111*623*1# lub SMS o treści START.623 wysłany pod numer 111. 

Dezaktywacja usługi następuje automatycznie 1 stycznia 2015 roku o godzinie 23:59.

Źródło: www.telepolis.pl

 


15 sierpień 2014

Nowa oferta Plus - Plush na kartę

Polkomtel wprowadził nową markę prepaid skierowaną do młodych ludzi - Plush. Bo marka Plus nie miała szansy dotrzeć do nich - powiedziała Beata Białkowska, która szefuje marketingowi operatora. 

Bez konsekwencji - to hasło nowej oferty. Czerpie pozytywy z marki Plus, ale w niektórych aspektach zachowuje dystans (vide malowanie sprayem litery H). 

Oferta Plush to:

- nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich oraz 500 MB - 35 zł,

- nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich - 30 zł,

- nielimitowane rozmowy do wszystkich - 25 zł,

- 2 GB i SMS-y do wszystkich - 15 zł,

- 2 GB, SMS-y do wszystkich i minuta za 9 groszy - 20 zł,

Wszystkie pakiety są ważne 30 dni. Nielimitowane połączenia obejmują tylko sieci komórkowe (nie ma stacjonarnych). Standardowa cena za minutę to 29 groszy, 19 groszy za 100 kB, 19 groszy za SMS/MMS. Zmiana taryfy kodem *147*19#. Do 30. października przejście jest bezpłatne. Przenoszący numer dostaną do 240 zł przy kolejnych doładowaniach. 

Doładowania od 5 do 30 zł przedłużają ważność konta na zasadzie 1 zł = 1 dzień. 50 zł przedłuża o 90 dni, zaś za 100 zł - o 180 dni. 

 Źródło: www.telepolis.pl


11 sierpnia 2014

Cykliczne pakiety danych w ofertach Play na Kartę

Sieć Play przygotowała dodatkową ofertę pakietów internetowych dla ofert na kartę, których charakterystyczną cechą jest automatyczne, comiesięczne odnawianie.

Usługa Pakiety Internet co miesiąc dostępna jest dla ofert Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Rok Ważności Konta oraz Formuła Play na Kartę. Z kolei w wersji dla Formuły MINI MAX na Kartę usługa nosi nazwę Pakiety Internet 1 dnia miesiąca.

Wielkości i ceny pakietów nie różnią się od tych uruchamianych każdorazowo ręcznie:

300 MB - 5 zł,

1 GB - 9 zł,

3 GB - 20 zł.

Źródło: www.telepolis.pl

 


10 lipca 2014

 6 GB internetu za 6 zł z Orange na kartę

Komórkowa sieć Orange dla użytkowników ofert na kartę także w tym roku przygotowała wakacyjną niespodziankę w postaci taniego, mobilnego pakietu internetowego 6GB w komórce na dwa miesiące.

Pakiet internetowy 6GB na wakacje dostępny jest od 8 lipca 2014 roku dla klientów taryf na kartę w Orange. Dzięki tej ofercie można swobodnie i bez obaw o wysokość rachunku korzystać z internetu w telefonie przez całe wakacje. Pakiet 6GB kosztuje 6 zł i jest ważny przez 60 dni. 

Pakietu internetowego 6GB na wakacje mogą korzystać użytkownicy taryf Orange One,Orange POP i Nowe Orange Go, a także abonenci ofert Zetafon i Minutofon w tych taryfach. Usługa umożliwia kupno pakietu danych na korzystanie z mobilnego dostępu do internetu i WAP na terenie Polski. .

Pakiet można aktywować dowolną ilość razy bez względu na to czy upłynął 60-cio dniowy termin od pierwszej aktywacji. Uruchamianie kolejnych pakietów powoduje zsumowanie środków i przesunięcie daty ważności pakietu.

Pakiet jest dostępny w wersji jednorazowej, możecie kupić jego dowolną ilość i nie wyklucza się z innymi promocjami w Orange na kartę, w tym z innymi pakietami internetowymi - zapewnia Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

Aby aktywować należy wysłać SMS o treści INTERNET pod numer 570. Pakiet można włączyć także za pośrednictwem strony www.orange.pl lub poprzez kontakt z Orange Automatycznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem *500.

Źródło: www.media2.pl


 

23 maja 2014

Lebara Mobile startuje z bardzo tanim roamingiem w UE

Lebara Mobile rozszerzyła swoją ofertę dla polskich klientów i ich najbliższych za granicą. Jedną z ciekawszych rzeczy jest bardzo tani roaming.

Nowa oferta to:

- połączenia do 6 krajów w Europie w cenie 19 gr za minutę - cena obowiązuje przy połączeniu z numeru Lebara w Polsce na numer Lebara w jednym z 6 krajów: Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Francja, Dania, Hiszpania,

- odbieranie połączeń w roamingu w strefie UE oraz EEA  (Unia Europejska oraz Europejski Obszar Gospodarczy) kosztuje 19 gr za minutę. Dzięki temu możemy podróżować nie ponosząc wysokich opłat roamingowych,

- połączenia wychodzące wykonywane w roamingu na terenie Europy, w strefie UE i EEA  kosztują 19 gr za minutę,

- Internet w Polsce i w roamingu za 19 gr za 1 MB.

Na stale w ofercie dostępne są darmowe połączenia między użytkownikami Lebara w Polsce - wystarczy mieć doładowane konto. Dodatkowo, dwukrotnie powiększono wybrane pakiety internetowe do wykorzystania w kraju.

Źródło: www.telepolis.pl

 


20 maja 2014

Oferta "Jedna stawka" w Lebara Mobile

Wirtualny operator Lebara Mobile wprowadził ofertę Jedna stawka, w ramach której połączenia krajowe i międzynarodowe z Polski do 7 europejskich sieci grupy Lebara Mobile, przesył danych i roaming połączeń, dostępne są w jednej cenie 0,19 zł. 

Dodatkowo użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy i SMSy w polskiej sieci Lebara - to "nielimitowane" oznacza jednak maksymalnie 3000 minut. 

Grupa obejmuje następujące kraje: Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Dania, Francja, Hiszpania i Szwajcaria.

Źródło: www.telepolis.pl


14 maja 2014

Szybka zmiana numeru w prepaidach Orange
 
 Użytkownicy numerów prepaid w  Orange mają możliwość zmiany numeru.  Wszystko wykonuje się z poziomu telefonu, a koszt usługi to 4 zł. 
 
Jak informuje na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange, żeby skorzystać z możliwości zmiany numeru, należy wybierać kod *660*# i zatwierdzić przyciskiem połączenia. Po wyświetleniu się menu, można zmienić taryfę oraz wybrać nowy numer na 3 sposoby: losowy, z listy propozycji i na podstawie wpisanych cyfr. Baza numerów do wyboru jest duża i zawiera ich kilkaset tysięcy. Usługa jest dostępna dla wszystkich klientów ofert na kartę bez Zetafona i MinutofonaM.
 
Źródło: www.telepolis.pl

 
 29 kwietnia 2014 
 
"W Unii jak w domu" - 29 groszy w roamingu w Plusie
 
W Unii jak w domu to 29 groszy brutto za minutę wykonanego i odebranego połączenia w roamingu oraz za SMS-a wysłanego w krajach Unii Europejskiej oraz Norwegii, Islandii i Liechtensteinie.
 
Opłata miesięczna za usługę dla klientów ofert abonamentowych wynosi 10 zł brutto w Plus Abonament i 8 zł netto w Plus dla Firm (9,84 zł brutto). Usługę można włączyć wysyłając na numer 2601 wiadomość SMS o treści AKT UE29 lub poprzez Plus Online. Usługa będzie aktywna do momentu jej dezaktywacji przez klienta. 
 
Klienci korzystający z ofert typu mix oraz "na kartę" mogą aktywować usługę na 2 lub 14 dni, a koszt jej włączenia to odpowiednio 5 zł brutto lub 9 zł brutto. Usługę można aktywować poprzez kody USSD: *136*11*26# na 2 dni lub *136*11*27# na 14 dni. 
 
Źródło: www.telepolis.pl
 

29 kwietnia 2014
 
Promocja doładowań w T-mobile na kartę
 
 
W T-Mobile na kartę klienci skorzystać mogą z nowej promocji doładowań, w której otrzymują pakiety minut, SMS-ów lub danych oraz dodatkowy pakiet złotówek do wykorzystania na dowolne usługi.
 
Aby skorzystać z promocji, należy w okresie jej trwania wysłać wiadomość o treści TAK pod bezpłatny numer 80401, a następnie w ciągu 5 dni doładować konto.
 
W taryfach Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot oraz HOT otrzymać można następujące zestawy:
 - po doładowaniu kwotą z przedziału 5 - 9, otrzymuje się promocyjne doładowanie o wartości 5 zł oraz pakiet promocyjny Internet 50 MB,
 - po doładowaniu kwotą z przedziału 10 - 24, otrzymuje się promocyjne doładowanie o wartości 7 zł oraz pakiet 500 SMS-ów do wszystkich,
 - po doładowaniu kwotą 25 i więcej, otrzymuje się promocyjne doładowanie o wartości 13 zł oraz 60 minut do wszystkich.
 
W taryfie Frii otrzymać można następujące zestawy:
 - po doładowaniu kwotą z przedziału 5 - 9, otrzymuje się promocyjne doładowanie o wartości 5 zł oraz pakiet promocyjny 1000 SMS-ów w T-Mobile i Heyah,
 - po doładowaniu kwotą z przedziału 10 - 24, otrzymuje się promocyjne doładowanie o wartości 7 zł oraz 120 minut w T-Mobile i Heyah, 
 - po doładowaniu kwotą 25 i więcej, otrzymuje się promocyjne doładowanie o wartości 13 zł oraz Pakiet Internet 1 GB.
Z promocji skorzystać można do 5. maja.
 
Źródło: www.telepolis.pl

11 marzec 2014
 
Lebara Mobile
 
Pojawił się nowy MVNO - Lebara Mobile. W standardzie oferuje darmowe rozmowy wewnątrz swojej sieci po doładowaniu, 19 groszy za minutę połączenia do innych sieci, 9 groszy za SMS-a oraz 15 groszy za megabajt transmisji danych. 
 
Darmowe rozmowy w ramach sieci są możliwe przez:
7 dni po doładowaniu za 5 zł,
14 dni po doładowaniu za 10 zł,
30 dni po doładowaniu za 20 zł lub więcej.
 
W ofercie dostępne są różne pakiety. Aby je aktywować, należy wysłać SMS-a o odpowiedniej treści pod numer 1111.
Dostępne są trzy pakiety minut:
Polska S - 20 min, ważne przez 7 dni w cenie 3 zł,
Polska M - 80 min, ważne przez 14 dni w cenie 8 zł,
Polska L - 125 min, ważne przez 30 dni w cenie 10 zł.
 
 
Lebara działa jako MVNO w oparciu o sieć Polkomtela.
 
Źródło: www.telepolis.pl
 
 

 3 grudnia 2013
 

Podwójne doładowanie na Mikołajki w T-Mobile na kartę i Heyah

2. grudnia rozpoczęła się nowa odsłona promocji Podwójne doładowanie, z której skorzystać mogą użytkownicy T-Mobile na kartę i Heyah na kartę. Wszyscy, którzy zdecydują się wziąć udział w promocji otrzymają podwojenie doładowania na swoje konto oraz darmowe minuty do wszystkich sieci.
 
Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS o treści TAK na numer 80404. Koszt SMS-a to 5 złotych. Następnym krokiem jest wykonanie dwukrotnego doładowania swojego konta w przeciągu pięciu kolejnych dni. Minimalna wartość każdego z doładowań w przypadku T-Mobile na kartę to 25 złotych, a w przypadku Heyah - 20 złotych.
 
W ramach promocji wartość drugiego z doładowań zostanie podwojona do maksymalnej kwoty 150 złotych. Warto zatem zwrócić uwagę na to, by drugie doładowanie było na wyższą kwotę. Poza bonusowymi złotówkami na koncie, każdy kto weźmie udział w promocji otrzyma dodatkową "Mikołajkowo-Świąteczną" nagrodę gwarantowaną w postaci 30 darmowych minut do wszystkich sieci. Minuty wykorzystać można będzie przez 30 dni od momentu dodania ich do konta.
 
Promocja doładowań trwa do 15. grudnia.
 
Źródło: www.telepolis.pl
 

 
19 września 2013
 
Nowa oferta w T-mobile na kartę
 
T-mobile wprowadził nową ofertę w T-mobile na kartę.
Użytkownik otrzymuje do wyboru trzy opcje:
0 zł za rozmowy w T-Mobile i Heyah,
0 zł za SMS-y do wszystkich sieci,
0 zł za Internet w telefonie.
 
Wybierając jedną z nich, Klienci mogą bezpłatnie rozmawiać, SMS-ować lub surfować przez cały okres ważności konta, nawet przy stanie 0 zł na koncie. 
 
Klient ma możliwość zmiany wybranej opcji. Oznacza to, że w dowolnym momencie wiodącą opcją może stać się inna lepiej odpowiadające jego potrzebom. 
 
Jeżeli użytkownik nie aktywuje żadnej opcji, za usługi zapłaci zgodnie ze standardowym cennikiem taryfy:
minuta do wszystkich sieci - 0,29 zł
SMS do wszystkich sieci - 0,14 zł
MMS - 0,28 zł / 100 KB
 
Wystartowała także nowa oferta dla tych którzy pragną korzystać z Internetu bez obaw o koszty. Nowy pakiet startowy Internet na kartę w T-Mobile z 500 MB na start skierowany jest do użytkowników laptopów i tabletów. 
Pakiet startowy zawiera aktywną ofertę Internet 250 MB na dzień. W każdym dniu, w którym użytkownik korzysta z Internetu otrzyma 250 MB na transfer danych za 2 zł dziennie. Po przekroczeniu 250 MB użytkownik nadal korzysta z Internetu (przy zwolnionej prędkości transferu danych) bez dodatkowych kosztów do końca dnia. 
 
Dodatkowo klienci mogą korzystać z dodatkowych pakietów obniżających koszty. Pakiety 30 dniowe to koszt odpowiednio:
1 GB za 10 zł
3 GB za 20 zł
6 GB za 30 zł
Można aktywować również pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci na 30 dni za 10 zł, lub do T-Mobile i Heyah za 5 zł. Dostępne są również pakiety 120 i 600 minut do T-Mobile i Heyah lub 30 i 60 minut do wszystkich, w cenie odpowiednio 5 zł i 10 zł. Pakiety obowiązują przez miesiąc od momentu uruchomienia i naliczane są cyklicznie, o ile klient z nich nie zrezygnuje. 
 
Nowością w nowej ofercie jest dołączenie bazy klientów Heyah do bazy klientów T-Mobile i traktowanie ich jako użytkowników jednej sieci. 
 
Wraz z wprowadzeniem nowej oferty do sprzedaży trafiają nowe startery T-Mobile na kartę oraz Internet na kartę w T-Mobile przygotowane w nowej wizualizacji. 
 
Źródło: www.telepolis.pl

 
14 maja 2013
 
Nielimitowane rozmowy w T-mobile na kartę
 
 
W sobotę 18 maja 2013 roku T-Mobile na kartę wprowadza do swojej oferty nową usługę, w ramach której wszyscy użytkownicy będą mogli prowadzić nielimitowane połączenia do wszystkich w T-Mobile. 
Koszt korzystania z usługi "Nielimitowane rozmowy w T-Mobile" przez 30 dni to 10 złotych. Użytkownicy T-Mobile na kartę będą mogli aktywować Nielimitowane rozmowy w T-Mobile na 30 dni wysyłając SMS-a o treści TAK na numer 682 lub wykorzystując Ekspresowy kod *100*69*30#. Nielimitowane połączenia do abonentów T-Mobile i użytkowników T-Mobile na kartę obowiązują na terenie kraju i są rozliczane w pierwszej kolejności przed innymi aktywnymi ofertami oraz środkami zgromadzonymi na koncie użytkownika.
Dodatkowo w tym samym czasie uruchomiona zostanie usługa pozwalająca na aktywowanie równych stawek do wszystkich operatorów zgodnie z cennikiem taryfy, z której użytkownik aktualnie korzysta. Aktywowanie tej usługi możliwe jest poprzez  wysłanie Ekspresowego kodu *100*475#.
 
Źródło: www.media2.pl

 
7 maja 2013
 
Nowa taryfa w Virgin Mobile Polska
 
 
Virgin Mobile Polska wprowadził nową taryfę, w ramach której oferuje atrakcyjniejsze ceny usług do wszystkich sieci: 6 groszy za SMS, 19 groszy za minutę połączenia oraz darmowy dostęp do Internetu po każdym doładowaniu konta od 10 złotych.
Nowa taryfa umożliwia bardzo tanie ceny połączeń bez żadnych limitów do wszystkich sieci. W Virgin Mobile Polska SMS kosztuje teraz tylko 6 groszy, minuta rozmowy to tylko 19 groszy, a MMS - 25 groszy. Wszyscy klienci Virgin Mobile Polska po każdym doładowaniu (od 10 zł) otrzymują od operatora dodatkowo darmowy pakiet 100 MB na korzystanie z Internetu. Co istotne konto każdego klienta Virgin Mobile Polska jest ważne cały rok (365 dni) po wykonanym pierwszym doładowaniu.
Dodatkowo Virgin Mobile Polska daje swoim klientom możliwość bezpłatnego połączenia telefonicznego z konsultantami Centrum Miłej Obsługi Klientów (*222).
Zarejestrowani członkowie Klubu Virgin Mobile mogą już korzystać ze specjalnych ofert operatora (np. 50 procent więcej po każdym doładowaniu) czy wielu atrakcyjnych promocji i zniżek (od 5 do 20%) także w firmach partnerskich Virgin Mobile Polska, których liczba wciąż rośnie.
 
Źródło: www.media2.pl
 

 
25 kwietnia 2013
 
Nju Mobile
 
Sieć Orange Polska zwprowadziła nową markę telefonii komórkowej, dzięki której chce podbić polski rynek.  
 
Nju Mobile na kartę oferuje połączenia do wszytskich sieci krajowych za 2 zł dziennie. Aby zacząć korzystać wystarczy kupić starter za 5 zł lub 20 zł, albo przenieść numer do oferty nju.
 
W ramach standardowej oferty użytkownicy korzystają ze standardowego cennika, zasilając konto kwotami 5 zł (ważność 7 dni na połączenia wychodzące i przychodzące), 10 zł (ważność 10 dni na połączenia wychodzące i przychodzące), 25 zł (ważność 93 dni na połączenia wychodzące i 186 dni na połączenia przychodzące), 35 zł (ważność 93 dni na połączenia wychodzące i 279 dni na połączenia przychodzące), 40 zł (ważność 93 dni na połączenia wychodzące i 372 dni na połączenia przychodzące) oraz 50 zł, 100 zł i 200 zł (ważność 186 dni na połączenia wychodzące i 372 dni na połączenia przychodzące).
 
Dla tych, którzy codziennie dużo rozmawiają, SMS-ują i surfują w internecie, nju na kartę ma usługę "do wszystkich". Aktywując ją za 2 zł, przez 7 kolejnych dni można korzystać z nielimitowanych połączeń krajowych i SMSów do wszystkich sieci, a także mobilnego internetu (do 100 MB z pełną prędkością), płacąc nie więcej niż 2 zł dziennie. Usługę do wszystkich można aktywować wielokrotnie - bez ograniczeń. 
Użytkownikom, którym 100 MB danych na dobę nie wystarczy lub nie korzystają z usługi 
do wszystkich, nju na kartę oferuje dodatkowe pakiety na internet za 7 zł. W pakiecie jest 350 MB na transmisję danych.
 
Źródło: www.media2.pl

 
 4 kwietnia 2013
 
Plus wprowdza LTE na kartę
 

Sieć LTE w Polsce dość prężnie się rozwija, jednak by się przekonać o jej zaletach, trzeba było podpisać z operatorem stosowną umowę, czy to abonamentową, czy to na wypożyczenie na tydzień urządzenia celem przetestowania. To już przeszłość — sieć Plus uruchomiła nową ofertę na kartę, która pozwala korzystać z najszybszego mobilnego dostępu do Internetu.

Do sklepów trafiły startery w dwóch wariantach: za 9 zł z 300 MB lub 15 zł za 1 GB darmowego transferu. Osoby, które nie posiadają modemu, mogą wybrać wariant 1 GB za 119 zł z urządzeniem ZTE MF669 (wersja HSPA+) lub za 349 zł z ZTE MF821 (model LTE). Przed wyborem warto sprawdzić mapę zasięgu usługi — według danych Polkomtela w zasięgu sieci LTE znajduje się obecnie nieco ponad połowa Polaków.
 
Źródło: www.dobreprogramy.pl 
 

 
 1 lutego 2013 
 
2013 darmowych SMSów dla wszystkich w Virgin Mobile Polska
 
Od 1 lutego każdy Klient Virgin Mobile Polska nie płaci za SMS-y. Z nowym darmowym pakietem, rok 2013 to rok darmowych SMSów.
 
 Od 1 lutego sieć Virgin Mobile Polska wprowadza promocję dla wszystkich obecnych i nowych Klientów. Wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści „2013” na numer 4677, a otrzymuje się pakiet 2013 bezpłatnych SMSów do wszystkich sieci. Co ważne, pakiet jest ważny przez cały 2013 rok. 
 
„Pakiet 2013 darmowych SMSów ważnych przez cały 2013 rok w połączeniu z najniższą ceną za minutę do wszystkich sieci 19gr i 50% bonusem do każdego doładowania to najlepszy wybór na rynku”.
 
www.virginmobile.pl

 

 21 stycznia 2013

Darmowe rozmowy z dowolnym numerem w prepaiach Orange

Od 21. stycznia w prepaidach Orange (One, Go i POP) wprowadzona została promocja z nielimitowanymi połączeniami na dowolny numer komórkowy lub stacjonarny w Polsce. Co ciekawe, jej aktywacja będzie bezpłatna. 

 
Aby skorzystać z promocji, należy wysłać SMS-a na numer 100, w treści podając darmowy numer. Oferta nie łączy się z roczną ważnością konta, ale nie wymaga też żadnego, wcześniejszego doładowania. 
 
Wiem, że nie jesteśmy pierwsi na rynku z taką usługą, ale moim zdaniem nasza jest zdecydowanie atrakcyjniejsza niż u konkurencji.  - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange. 
 
Darmowy numer jest aktywny dożywotnio. Można go zmienić na inny raz w roku bez opłat. 
 
Źródło: www.telepolis.pl
 

 
 21 stycznia 2013

Darmowe rozmowy z numerem w dowolnej sieci w prepaidzie Plusa

Od 10. stycznia Plus wprowadził w ofercie prepaid nielimitowane rozmowy przez rok z dowolnie wybranym numerem, także w innej sieci komórkowej. 
 
Aby skorzystać z usługi wystarczy wybrać numer osoby z dowolnej sieci komórkowej i doładować konto odpowiednią kwotą. 
 
Przy doładowaniu kwotą z przedziału 30-49 zł, można rozmawiać z wybranym numerem w sieci Plus przez rok. Promocję należy aktywować wcześniej kodem *104*12*48numer_telefonu#. 
 
Przy doładowaniu kwotą 50 zł i więcej, można rozmawiać z wybranym numerem w dowolnej sieci komórkowej przez rok. Promocję należy aktywować wcześniej kodem *104*13*48numer_telefonu#. 
 
Promocja dostępna jest w taryfie Plus na Kartę i działa tylko przy aktywnym koncie, a jej aktywacja jest bezpłatna. Promocja Rok darmowych rozmów z numerem z dowolnej sieci wyklucza się z promocją Rok Ważności Konta.
 
Źródło: www.telepolis.pl

 

12 listopada 2012

Pakiety minut i SMS-ów w Lyca Mobile


Lyca Mobile wprowadziła pakiety minut i SMS-ów do wszystkich sieci w Polsce. Zakup każdego pakietu daje dodatkowo darmowe rozmowy w ramach polskiej sieci Lyca.

Lyca wprowadziła następujące pakiety minut do wszystkich polskich sieci:
• 30 minut za 5 zł na 7 dni - kod 139*9001#,
• 80 minut za 10 zł na 14 dni - kod 139*9002#,
• 150 minut za 15 zł na 30 dni - kod 139*9003#.

Pakiety SMS-ów do wszystkich polskich sieci są następujące:
• 100 SMS-ów za 5 zł na 7 dni - kod 139*5001#,
• 300 SMS-ów za 10 zł na 14 dni - kod 139*5002#,
• 1000 SMS-ów za 15 zł na 30 dni - kod 139*5003#.

Ważność pakietu oraz jego stan sprawdzić można za pomocą kodu: *137# .

Pakiety minut nie dotyczą połączeń do sieci P4.

Źródło: www.telepolis.pl


19 października 2012

T-Mobile na kartę i Heyah również bez limitów

T-Mobile i Heyah wprowadzają dla klientów ofert na kartę nielimitowane i bezpłatne połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych.

Od 19. października z oferty nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce będą mogli skorzystać klienci Heyah. W przyszłym tygodniu oferta będzie również dostępna dla klientów T-Mobile na kartę.

Oferta nielimitowanych rozmów i SMS-ów w Heyah i T-Mobile na kartę będzie pozwalała na bezpłatne wysyłanie SMS-ów oraz prowadzenie rozmów ze wszystkimi sieciami w Polsce przez liczbę dni uzależnioną od wartości doładowania, zgodnie z poniższym zestawieniem:

Wartość doładowania     Okres ważności nielimitowanych rozmów i SMS-ów
20 - 49 zł                                        5 dni
50 - 99 zł                                        10 dni
100 zł i więcej                                  20 dni

Nielimitowane rozmowy i SMS-y w T-Mobile i Heyah będą wykorzystywane przed wszystkimi pakietami i usługami dodatkowymi. Dzięki temu połączenia w Heyah i T-Mobile na kartę będą faktycznie bezpłatne, a klienci zyskają więcej.

W przypadku Heyah nieograniczone rozmowy do wszystkich sieci będzie można połączyć np. z ofertą bezpłatnych rozmów przez cały miesiąc ze wszystkimi w Heyah po doładowaniu konta kwotą co najmniej 30 złotych. Natomiast w T-Mobile na kartę klienci po doładowaniu konta będą mogli korzystać z oferty nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz otrzymywać podwojenie każdego doładowania dzięki ofercie 2x Więcej na konto.

Źródło: www.telepolis.pl


17 października 2012

Prawie milion osób zmieniło operatora w tym roku

W pierwszych dziewięciu miesiącach tego roku w Polsce sieć telekomunikacyjną zmieniło 936,5 tys. osób, z czego w trzecim kwartale prawie 300 tys. - wynika z najnowszych szacunków portalu Telepolis.pl. Najwięcej zyskał P4, operator sieci Play.

Play zyskał 602,4 tys. użytkowników. Z sieci odeszło 51,8 tys. abonentów. Na kolejnym miejscu uplasowała się Polska Telefonia Cyfrowa (T-Mobile): 122,5 tys. abonentów przeszło do tej sieci, a opuściło ją 267,5 tys. osób. Centertel (Orange) zyskał 114,7 tys. klientów, ale stracił najwięcej - 318 tys. abonentów. Wynik Polkomtelu (Plus) to: 94,3 tys. nowych osób i 292,3 tys. abonentów, którzy opuścili sieć. Pozostali, mali operatorzy zyskali 3,2 tys. nowych abonentów, a stracili 6,9 tys. użytkowników.

"W tym roku najbardziej swoje wyniki poprawiła PTC (...) W zdobyciu drugiego miejsca PTC znacząco pomógł też słaby pierwszy kwartał Centertelu" - poinformował PAP redaktor naczelny Telepolis.pl Witold Tomaszewski.

Od początku lipca 2009 r., zgodnie z rozporządzeniem ministra infrastruktury, przenoszenie numeru telefonu komórkowego jest bezpłatne i powinno trwać jeden dzień. W przypadku telefonii stacjonarnej może trwać maksymalnie dwa tygodnie.

Wcześniej przeniesienie numeru kosztowało około 50 zł i trwało średnio 28 dni. Według Urzędu Komunikacji Elektronicznej zniechęcało to klientów do zmiany operatora. Opłatę zniosła nowelizacja Prawa telekomunikacyjnego, a maksymalny czas na przeniesienie numeru do innej sieci określiło rozporządzenie ministra.

Po wejściu w życie nowych przepisów UKE poinformował, że jeśli operatorzy nie dostosują się do nich, będą karani. Zgodnie z Prawem telekomunikacyjnym, UKE może na operatora nałożyć karę w wysokości do 3 proc. jego ubiegłorocznych przychodów.

Prawo do przeniesienia numeru jest zapisane w art. 30 dyrektywy unijnej w sprawie usługi powszechnej. Zgodnie z dyrektywą opłata za przeniesienie numeru nie może zniechęcać do skorzystania z tej możliwości. Nie określa ona jednak ram czasowych usługi przeniesienia numeru. Stąd rozporządzenie resortu infrastruktury.

Źródło: www.podlaskie.strefabiznesu.pl


15 października 2012

Play odpowiada na "no limit" w prepaidzie Plusa!

Play wprowadza ofertę Formuła 4.0 w Play na kartę, dzięki której użytkownicy będą mogli rozmawiać i SMS-ować bez ograniczeń do wszystkich sieci komórkowych w Polsce. Oferta już ruszyła.

Aby skorzystać z promocji, należy posiadać kartę SIM w ofercie Play na kartę oraz aktywne konto. Liczba dni nielimitowanych połączeń i SMSów do wszystkich sieci zależny jest od kwoty doładowania i przedstawia się następująco:
• 25-49 zł - 5 dni,
• 50-99 zł - 10 dni,
• 100 zł i więcej - 20 dni.

Nielimitowane połączenia są dostępne teraz bez konieczności podejmowania dodatkowych czynności jak na przykład podawanie kodu. Jeżeli użytkownik korzysta z innej oferty głosowej niż Play na Kartę, może w każdej chwili ją zmienić wpisując i zatwierdzając na klawiaturze telefonu kod *163*6#.

Źródło: www.telepolis.pl


15 października 2012

Oferta "no limit" w Plusie na kartę

Już od soboty 13 października, a nie jak zapowiadano od 15 października, klienci Plus na Kartę mogą korzystać z darmowych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych. Plus przyspiesza wejście w życie nowej, rewolucjonizującej rynek prepaid, oferty i jest ona jeszcze lepsza niż zapowiadano - No Limit na 5 dni przyznawany będzie już po doładowania konta kwotą 20 zł. "No Limit po doładowaniu w Plus na Kartę" to obecnie najlepsza oferta na rynku telefonów "na kartę".
Okres, na który przyznawane są nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych jest zależny od kwoty doładowania. Im wyższe doładowanie, tym dłużej trwa No Limit, a stan konta klienta pozostaje nieruszony i znajdujące się na nim pieniądze można wykorzystać później na to, co się chce.
Aktwować usługę można wpisując opowiedni kod w telefonie:

- kod *136*11*07#, po doładawaniu w ciądu 5 dni od aktywacji kodem, kwotą 20-49,99 zł, usługa ważna jest przez 5 dni,

- kod *136*11*08# po doładowaniu w ciągu 10 dni kwotą 50-99,99 zł, usługa ważna jest przez 10 dni,

- kod *136*11*09# po doładowaniu w ciądu 20 dni kwotą 100 zł lub większą, usługa ważna jest przez 20 dni.

Oferta dostępna jest w taryfie Plus na Kartę.

Źródło: www.media2.pl


5 września 2012

Sieć Virgin Mobile Polska

W sierpniu działalność oficjalnie rozpoczęła sieć  Virgin Mobile Polska, nowy operator komórkowy, który oferuje usługi pre-paid wraz z ofertą doładowań kont 50 % ekstra i darmowym dostępem do internetu do końca roku. W ciągu trzech lat operator chce zdobyć milion użytkowników.

Virgin Mobile Polska świadczy usługi na terenie całej Polski i poza jej granicami (roaming) jako wirtualny operator komórkowy (MVNO) w zasięgu sieci Play i Orange.
Virgin Mobile Polska korzysta ze wsparcia międzynarodowej grupy Virgin Mobile oraz lokalnego partnera biznesowego - Łukasza Wejcherta, prezesa firmy Dirlango.


"Z satysfakcją rozpoczynamy działalność Virgin Mobile w Polsce, a tym samym obecność w regionie Europy Środkowej i Wschodniej właśnie od Polski, doceniając wiodącą pozycję i potencjał rozwojowy naszego kraju oraz jego dojrzały rynek telefonii komórkowej i rosnące potrzeby polskich klientów. Z analiz wynika, że w Polsce nadal jest miejsce dla nowego istotnego operatora, a jak pokazują badania, dotychczasowy poziom obsługi klientów na polskim rynku nie jest wystarczająco satysfakcjonujący. Dotyczy to szczególnie posiadaczy telefonów na kartę, do których kierujemy swoją ofertę"
- mówi Tomasz Gniewek, Dyrektor Zarządzający Virgin Mobile Polska


Twórcy Virgin Mobile Polska przekonują, że stawiają na jakość obsługi klientów, którzy dzwoniąc do call center zawsze będą rozmawiać z doświadczonymi konsultantami, a nie poprzez niezbyt lubiany przez Polaków system automatyczny IVR.

Oferta Virgin Mobile Polska:
• 19 groszy - cena minuty połączenia do wszystkich sieci telekomunikacyjnych
• 12 groszy - cena SMS do wszystkich sieci
• 25 groszy - cena MMS do wszystkich sieci

Konto każdego użytkownika sieci Virgin Mobile Polska jest ważne 365 dni dla połączeń wychodzących i 425 dni w przypadku połączeń przychodzących. Ponadto Virgin Mobile Polska chce, aby zakupione usługi wystarczały użytkownikom telefonów na kartę na dłużej, dlatego wprowadza ofertę przy doładowaniach 50% ekstra. Każdy klient sieci Virgin Mobile Polska, który zasili swoje konto doładowaniem otrzyma połowę jego wartości od operatora gratis:
• Doładowanie 5 zł - bonus od Virgin Mobile Polska 2,5 zł - razem 7,5 zł
• Doładowanie 10 zł - bonus od Virgin Mobile Polska 5 zł - razem 15 zł
• Doładowanie 30 zł - bonus od Virgin Mobile Polska 15 zł - razem 45 zł
• Doładowanie 50 zł - bonus od Virgin Mobile Polska 25 zł - razem 75 zł
• Doładowanie 100 zł - bonus od Virgin Mobile Polska 50 zł - razem 150 zł
• Doładowanie 150 zł - bonus od Virgin Mobile Polska 75 zł - razem 225 zł

Każdy z klientów Virgin Mobile Polska, który do końca września 2012 roku zakupi starter poprzez stronę www lub przeniesie numer do sieci Virgin i doładuje swoje konto kwotą przynajmniej 30 złotych, otrzyma od operatora pakiet 250 MB miesięcznie na korzystanie z internetu do końca 2012 roku.

Aktywni internauci mogą dodatkowo zakupić pakiety internetowe Virgin Mobile Polska, które należy aktywować przez telefon kodami:
• Pakiet danych 25 MB - 5 zł
• Pakiet danych 100 MB - 9zł
• Pakiet danych 200 MB - 12 zł
• Pakiet danych 500 - 19 zł
• Pakiet danych 1 GB - 29 zł

Virgin Mobile Polska oferuje poprzez e-sklep także możliwość zakupu starterów wraz z telefonami komórkowymi znanych marek, m.in. Nokia i Samsung:
• Nokia X1-01 w cenie 170 zł
• Nokia Asha302 w cenie 504 zł
• Samsung Galaxy Pocket w cenie 465 zł
• Samsung Galaxy Y (S5360) w cenie 452 zł
• Samsung E2222 (Ch@t 222) w cenie 209 zł
• LG Swift E400 (L3) w cenie 487 zł
• HTC Desire C w cenie 947 zł
• Samsung Galaxy y Pro Dual Sim w cenie 642 zł
• Sony Xperia U (ST25i) w cenie 1162 zł
• Nokia Lumia 710 w cenie 1220 zł
• Motorola Gleam + w cenie 386 zł

Każdy klient Virgin Mobile Polska może kupić preferowany osobiście numer telefonu na życzenie, wybierając go z puli dostępnych w ofercie w danym momencie. Ponadto klienci Virgin Mobile Polska mogą zakupić także Złote Numery w cenie 199 zł oraz atrakcyjne Numery Platynowe w cenie 399 zł. Wszyscy klienci sieci Virgin Mobile Polska mogą korzystać także z usługi przenoszenia numerów (MNP).

Virgin Mobile Polska udostępnia także takie usługi jak: poczta głosowa, blokada połączeń z numerów zastrzeżonych (ACR), serwisy "Premium Rate", blokadę prezentacji własnego numeru (CLIR), usługę "Zadzwoń do mnie" oraz możliwość wysyłania SMS-ów na numery stacjonarne.

Źródło: www.media2.pl


 

2 lipca 2012

Plus na kartę z roczną ważnością konta

Zgodnie z zapowiedziami, od 1 lipca 2012 roku komórkowa sieć Plus w ramach oferty Plus na kartę wydłuża ważność konta do roku. Usługę "Rok ważności konta" należy jednak wcześniej aktywować.

W ramach promocji każdorazowo po wykonaniu zasilenia o wysokości minimum 5 zł okres ważności dla usług wychodzących ustawiany jest na 365 dni od momentu zasilenia. Aby aktywować opcję "Rok ważności konta", użytkownik oferty Plus na kartę musi wybrać krótki kod *136*11*04# i zatwierdzić przyciskiem zadzwoń. Aktywacja i dezaktywacja promocji jest bezpłatna.


Źródło: www.media2.pl


17 maj 2012

Nowy Plus na kartę


W czwartek 17 maja 2012 roku komórkowa sieć Plus wprowadza na rynek nową ofertę Plus na kartę z nielimitowanymi rozmowami oraz SMS-ami w sieci oraz internetem w komórce od 2 zł. Od 1 lipca każde doładowanie będzie wydłużało ważność konta o 365 dni.
Komórkowa sieć Plus wprowadza zmiany w ofercie Plus na Kartę. Podstawowa stawka opłat w nowej ofercie Plus na Kartę to:
29 gr/min - za połączenia do wszystkich dużych sieci oraz
19 gr/SMS - za SMS do wszystkich sieci.
Jednocześnie operator wprowadza nowe rozwiązanie pozwalające za grosze na korzystać przez cały dzień z telefonu w Plusie bez limitu. Możliwe to jest po wybraniu profilu pasującego do sposobu używania telefonu:

W Nielimitowanych rozmowach w Plusie klient płaci za usługę tylko raz dziennie i tylko wtedy, gdy z niej korzysta - jeśli nie wykona połączenia do Plusa, to opłata tego dnia nie zostanie pobrana. Miesiąc rozmów w sieci to koszt maksymalnie 8,70 zł (przy stawce 0,29 zł), i to tylko w sytuacji gdy codziennie wykonane jest połączenie na telefon w Plusie.

Nielimitowane SMS-y w Plusie to cały dzień SMS-owania za grosze. Opłata za usługę jest pobierana tylko w przypadku wysłania SMS-a do sieci Plus. Jeśli SMS do Plusa nie zostanie wysłany, to tego dnia opłata nie będzie pobrana.
W ramach nowej oferty będzie można aktywować także dodatkowe usługi obniżające koszty użytkowania telefonu:
• SMS-y do wszystkich sieci za 3 gr - opłata za usługę wynosi 5 zł za miesiąc,
• Wybrane Numery w Plusie, czyli nielimitowane rozmowy z 5 numerami w Plusie za 0 zł za minutę - opłata miesięczna za 5 numerów wynosi 10 zł.
Usługi te są ważne przez 31 dni od włączenia i automatycznie przedłużane na kolejny miesiąc. Na dwa dni przed upływem terminu będzie wysłana informacja przypominająca o przedłużeniu usługi.

Posiadacze Plusa na Kartę mogą również skorzystać z usługi Pakiet internetowy 2 zł Non Stop, czyli z pakietu internetowego 100 MB do wykorzystania w ciągu doby, za który opłata wynosi 2 zł. W nowej taryfie Plus na Kartę dostępne są również wszystkie pakiety internetowe Non Stop: 100 MB za 7 zł, 150 MB za 9 zł i 500 MB za 15 zł. Pakiety te posiadają tzw. mechanizm lejka, czyli po wykorzystaniu pakietu może spaść prędkość transferu, ale użytkownik nie poniesie żadnych dodatkowych opłat za transmisję danych.

Dotychczasowi użytkownicy Plusa na Kartę mogą korzystać z nowej oferty włączając ją kodem: *147*11# i naciśnięcie przycisku "zielona słuchawka". Jednorazowa opłata za włączenie nowych taryf wynosi 3 zł.

Źródło: www.media2.pl


19 kwiecień 2012

Play: Nielimitowane SMS-y do wszystkich w ofertach na kartę

Formuła 4.0 wkracza do taryf  "na kartę". Komórkowa sieć Play w ramach swoich ofert pre-paid wprowadza możliwość nielimitowanego wysyłania wiadomości tekstowych SMS do wszystkich sieci komórkowych w Polsce.

Od 18 kwietnia 2012 roku użytkownicy wszystkich ofert na kartę, czyli Play Fresh (profil podstawowy, czyli z wyłączeniem opcji Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play i Darmowe SMS-y do wszystkich sieci), Lubię to!, Red Bull Mobile na kartę będą mogli skorzystać ze specjalnych pakietów oferujących możliwość wysyłania nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce.

Do dyspozycji będą dwa pakiety nielimitowanych wiadomości SMS - przez 7 dni w cenie 5 zł (aktywacja kodem *111*266*1#) oraz przez 30 dni w cenie 10 zł (aktywacja kodem *111*265*1#). Aby sprawdzić, czy pakiet jest włączony należy wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu kod *111*266*3# dla pakietu ważnego 7 dni oraz *111*265*3# dla pakietu ważnego 30 dni.

Źródło: www.media2.pl

 


16 marzec 2012

Freeyah - darmowa komunikacja bez limitów w Heyah


Kierowana do młodzieży komórkowa sieć Heyah zaprezentowała ofertę, która ma zapoczątkować nową jakość na polskim rynku telefonii mobilnej. Operator wprowadza aplikację na smartfony pozwalającą na darmową komunikację - głosową i tekstową.
Nowy komunikator na smartfony Freeyah dostępny będzie dla wszystkich użytkowników telefonów komórkowych, bez względu z której sieci korzystają. Jednak dla użytkowników sieci Heyah komunikacja za pomocą komunikatora w sieci komórkowej i WiFi (głosowa oraz tekstowa/SMS) będzie bezpłatna.


Aby korzystać z usługi należy posiadać aktywny jeden z nowych pakietów internetowych Heyah Internet Non Stop L 600MB za 15 zł lub Internet Non Stop XL 1,2 GB za 25 zł. Wówczas dane przesyłane przez aplikację Freeyah nie będą zmniejszać limitów w zakupionych przez użytkownika pakietach internetowych. To oznacza, że w cenie od 15 zł, dzięki aplikacji Freeyah, klient otrzymuje nie tylko darmową, nielimitowaną komunikację ze znajomymi, ale także dostęp do mobilnego internetu. Pakiety ważne są przez 30 dni i odnawiają się automatycznie.

Komunikacja za pośrednictwem komunikatora Freeyah wykorzystuje połączenia VoIP. Aplikacja będzie korzystała z kontaktów telefonu oraz będzie informować o użytkownikach dostępnych online. Freeyah pozwala ponadto na śledzenie jakości połączenia oraz czasu trwania rozmowy.

Aplikacja Freeyah dostępna jest od 5 marca  w Android Markecie. W przyszłości planowane jest stworzenie aplikacji dla systemu iOS.

Źródło: www.media2.pl


10 luty 2012

Nielimitowane minuty i SMS-y na weekend w Orange

Komórkowa sieć Orange dla użytkowników ofert na kartę wprowadza kolejny promocyjny pakiet. Tym razem nielimitowane rozmowy i SMS-y w weekendy.
Pakiety weekendowe to promocja dostępna dla abonentów taryf Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go oraz abonentów oferty Zetafon. W ramach Promocji klient może zakupić jeden z pakietów minut, które będzie mógł wykorzystać w określonym czasie w weekendy (od soboty, godz. 00:00 do niedzieli, godz 23:59).

Do tej pory w ramach promocji dostępne były dwa pakiety: 400 minut na 2 kolejne weekendy w cenie 4 zł (aktywacja kodem *110*13#) oraz 1000 minut na 4 kolejne weekendy w cenie 8 zł (aktywacja kodem *110*14#). Teraz dostępny jest trzeci pakiet nielimitowane minuty i SMS-y z ważnością na 6 weekendów w cenie 12 zł (aktywacja kodem *110*15#).

W ramach promocji klient otrzymuje wybrany przez siebie pakiet minut lub pakiet minut i SMS-ów dostępnych w weekendy, na połączenia z numerami Orange, z wyłączeniem numerów specjalnych, numerów znajdujących się w roamingu oraz numerów zagranicznych. Pakiety będą dostępne w najbliższy weekend od momentu włączenia pakietu. Jeśli włączenie pakietu nastąpi w sobotę lub niedzielę, pierwszy weekend na korzystanie z pakietu będzie liczony jako ten, w którym nastąpiła aktywacja.

Źródło: www.media2.pl


1 luty 2012

100 zł za 30 zł w Heyah

W ofercie sieci Heyah pojawiła się nowa promocja, w ramach której za 30 zł zakupić można pakiet 100 zł na połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci.

Pakiet aktywo

Koszyk jest pusty

ZALOGUJ SIĘ
Adres E-mail:
Hasło:


POMOC

Nowe konto
Jeżeli nie masz jeszcze konta i chcesz się zarejestrować kliknij tutaj.
Nie pamiętasz hasła?
Jeżeli masz już swoje konto i nie pamiętasz hasła kliknij tutaj.
Bezpieczne logowanie
Jeżeli chcesz, aby podczas logowania używać protokołu SSL kliknij tutaj.


Copyright © Startówki.pl 2002 - 2009
Portal Miejski Bialystok