hurtownia prepaid, karty startowe, startery, pakiety startowe, startówki, startowki, doladowania, doładowania, zdrapki, telekarty, pre-paid, karty tak tak, karty orange, karty heyah, karty pop, karty sami swoi, zlote numery, złote numery hurtownia pre-paid, karty startowe, startery, pakiety startowe, startówki, startowki, doladowania, doładowania, zdrapki, telekarty, pre-paid, karty tak tak, karty orange, karty heyah, karty pop, karty sami swoi, zlote numery, złote numery
hurtownia prepaid, karty startowe, startery, pakiety startowe, startówki, startowki, doladowania, doładowania, zdrapki, telekarty, pre-paid, karty tak tak, karty orange, karty heyah, karty pop, karty sami swoi, zlote numery, złote numery
Aktualności

 21 października 2016

Rejestracja numerów Plusa na kartę na stacjach Statoil

Klienci usług na kartę Plusa mogą rejestrować swoje numery na stacjach benzynowych Statoil. Możliwość rejestracji na 190 własnych stacjach koncernu mają zarówno osoby dopiero kupujące startery Plusa, jak i dotychczasowi użytkownicy usług operatora. 

Łącznie to już ponad 8800 punktów sprzedaży na terenie całego kraju, w których można zarejestrować numery Plus na Kartę, Plush na Kartę oraz Plus Internet na Kartę. Można to zrobić w 1300 salonach Plusa lub Cyfrowego Polsatu, 270 sklepach sieci Neonet,1800 kioskach sieci Ruch, 4600 placówkach Poczty Polskiej, 670 sklepach Relay, Inmedio i 1Minute oraz 190 własnych stacjach Statoil.

źródło: www. telepolis.pl


17 października 2016

Orange i nju mobile przywracają i podwajają bonus za rejestrację numeru

1000 zł i pakiet 100 GB - tyle można dostać od Orange i nju mobile za rejestrację numeru na kartę. 

Aby skorzystać z promocji należy, po zarejestrowaniu numeru, wysłać SMS-a o treści BONUS pod numer 80028. Promocja obejmuje nie tylko świeżo zarejestrowane numery, ale również numery przenoszone z innej sieci. W ramach bonusu klienci otrzymają 1000 zł do wykorzystania na rozmowy (na numery stacjonarne też), SMS-y, MMS-y i transmisję danych oraz 100 GB do wykorzystania przez 30 dni. 

Bonus jest dostępny również w nju mobile. Zasady i sposób jego uruchomienia jest identyczny jak w przypadku Orange.    

źródło: www.telepolis.pl 


06 października 2016

Bilet do kina po doładowniu w Plusie na kartę

Wystartowała promocja dla klientów usług na kartę w sieci Plus, w której za doładowanie konta za minimum 30 zł można otrzymać pojedynczy bilet do Cinema City na dowolnie wybrany seans filmowy. 

Promocja Bilet do kina po doładowaniu dostępna jest dla użytkowników wszystkich usług na kartę oferowanych przez operatora sieci Plus. W ramach promocji klienci mogą otrzymać pojedynczy bilet do kina Cinema City na dowolnie wybrany seans (z wyłączeniem 3D i filmów w kinie IMAX) w zamian za doładowanie min. 30 zł. 

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na nr 80120 bezpłatnego SMS-a o treści BILET, a następnie doładować swoje konto za minimum 30 zł. Klienci którzy otrzymają kod na bilet zostaną poinformowani o tym wiadomością SMS. Otrzymany kod należy wymienić w kasie kina na bilet na film 2D w sieci kin Cinema City, których lista jest dostępna na stronie www.cinema-city.pl/cinemas. Liczba kodów jest ograniczona i zostaną one przyznane pierwszym 1954 klientom, którzy w okresie trwania promocji spełnią jej warunki, natomiast pozostali otrzymają jednorazowy Pakiet internetowy 1 GB ważny przez 14 dni. 

Promocja Bilet do kina po doładowaniu trwa do 31 października, natomiast kody są ważne do 13 grudnia bieżącego roku. 

źródło:www.telepolis.pl

 


05 października 2016

7 tys. punktów rejestracji numerów Virgin Mobile

Do dyspozycji klientów Virgin Mobile jest już blisko 7 tys. punktów stacjonarnych, w których można zarejestrować numer. Ich liczba rośnie z dnia na dzień. Teraz w większości punktów klienci mogą także potwierdzić dane wpisane w formularzu online. Numer na kartę w Virgin Mobile można zarejestrować w 1785 kioskach sieci RUCH, 85 punktach Telakces, na wszystkich 190 stacjach Statoil, w 693 lokalizacjach sieci Inmedio, Relay, Virgin, 1Minute i w 4031 niezależnych punktach partnerskich. W każdym z blisko 7 tys. punktów w całej Polsce można zarejestrować karty już aktywne oraz nowe. W większości klienci mogą też potwierdzić swoje dane wprowadzone w formularzu online i tym samym dokończyć proces rejestracji rozpoczęty na stronie www. Do końca roku operator planuje zwiększenie liczby stacjonarnych punktów rejestracji do kilkunastu tysięcy. 

Oprócz rejestracji stacjonarnej, klienci Virgin Mobile nadal mogą zarejestrować numer bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz online i potwierdzić dane podczas wizyty bezpłatnego kuriera. 

źródło: www.telepolis.pl

 


05 września 2016

Podwójne doładowania w T-Mobile na kartę

3 września T-Mobile wprowadza stałe podwójne doładowania w T-Mobile na kartę - dla wszystkich, bez dodatkowych warunków i za każdym razem.

W ramach oferty użytkownicy t-mobile na Kartę i Internet na Kartę po każdym doładowaniu konta otrzymają automatycznie bonus w postaci Super Złotówek o równowartości kwoty doładowania - niezależnie od jego wysokości.

Super Złotówki można otrzymać dowolną ilość razy (bonusowe jednostki kumulują się) i wykorzystać na dowolne usługi takie jak krajowe połączenia, SMS-y, MMS-y, pakietową transmisję danych oraz na zakup lub odnowienie usług na koncie użytkownika. Stan bonusu można sprawdzić w każdej chwili, wpisując na telefonie kod *101#.

Okres ważności bonusowych Super Złotówek dla użytkowników taryfy Frii w t-mobile na kartę przedstawia się następująco:

5 - 9 zł - 5 dni,

10 - 24 zł - 10 dni,

25 - 49 zł - 31 dni,

50 - 500 zł - 100 dni.

Okres ważności Super złotówek dla pozostałych taryf T-Mobile na kartę:

5 - 9 zł - 5 dni,

10 - 24 zł - 7 dni,

25 - 49 zł - 31 dni,

50 - 99 zł - 92 dni,

100 - 149 zł - 123 dni,

150 - 500 zł - 183 dni.

Z treści komunikatu wynika, że oferta podwójnych doładowań wprowadzona została na stałe. Jednak w regulaminie pojawia się data graniczna - oferta obowiązuje do odwołania, ale nie dłużej niż do 31 grudnia 2016 roku.

źródło:www.telepolis.pl


30 sierpnia 2016

Kampania promująca rejestrowanie numerów Plusha

500 zł i 50 GB transferu ważne przez 1 miesiąc otrzymać można po zarejestrowaniu numeru w ofercie Plush na kartę. Sieć Plus postanowiła przypomnieć o tej promocji.

Aby zarejestrować numer w Plush na kartę wystarczy mieć przy sobie dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport) i ukończone 13 lat. Rejestracji dokonać można w 8.640 punktach na terenie całego kraju: salonyPlusa lub Cyfrowego Polsatu (jest ich około 1300), sklepy sieci NEONET (270), kioski sieci RUCH (1800), placówki Poczty Polskiej (4600), a także sklepy Relay, Inmedio i 1Minute (670).

Po zarejestrowaniu numeru, darmowe pakiety włącza się bezpłatnym SMS-em o treści BONUS wysyłanym na numer 80110.

źródło: www.telepolis.pl

 


29 sierpnia 2016

Orange uruchomił rejestrację numerów SMS-em

Aby skorzystać z oferty wystarczy z numeru, który ma być zarejestrowany wysłać bezpłatny SMS na numer 80280 w treści wpisując inny, zarejestrowany już numer Orange (na kartę, abonamentowy lub Mix).

Wskazana osoba otrzyma SMS z prośbą o zgodę na rejestrację i wystarczy, że odpowie na tego SMS-a TAK (bezpłatnie). Z usługi można skorzystać nawet z nowo aktywowanego numeru.

Drugą z metod jest aktywowanie numeru prepaid z poziomu zarejestrowanego już numeru w Orange. Procedura działa analogicznie, z tym że na bezpłatny numer 80280 wysyłamy w treści SMS-a numer telefonu, który ma być zarejestrowany. Na ten numer przychodzi prośba o potwierdzenie rejestracji odpowiedzią TAK.

Podobnie jak przy rejestracji w salonach sieci czy innych wyznaczonych placówkach, klienci otrzymują bonus w postaci 1000 minut i 10 GB transferu, ważny przez 30 dni. Promocja obowiązuje w tym kształcie do 15 września.

Możliwość rejestrowania numerów na kartę SMS-em dostępna jest zarówno dla klientów usług Orange, jak i Nju mobile, z zastrzeżeniem jednak, że może odbywać się w obrębie jednej marki. Numerem z Orange nie zarejestrujemy więc karty Nju mobile i odwrotnie.

źródło: www.telepolis.pl

 


16 sierpnia 2016

 Orange: większe bonusy w Orange Free na kartę

Orange ponownie zwiększa pakiety Internetowe w Orange Free na kartę. Przy doładowaniu za 100 zł można otrzymać pakiet 50 GB. 

Wraz z każdym doładowaniem konta, w ciągu 24 godzin od zasilenia klienci Orange Free na kartę otrzymują też bonus w postaci pakietu internetowego. Jest on wykorzystywany w pierwszej kolejności, przed środkami z doładowań. Od 11 sierpnia bonusy wyglądają następująco: 

Kwota doładowania Bonus Ważność bonusu 

5 zł 500 MB 2 dni 

10 zł 1 GB 5 dni 

25/30 zł 10 GB 1 miesiąc 

50 zł 15 GB 3 miesiące 

100 zł 50 GB 5 miesięcy 

200 zł 100 GB 5 miesięcy 

źródło: www.telepolis.pl


16 sierpnia 2016

Rejestracja numerów 4 największych sieci dostępna w placówkach Poczty Polskiej

Poczta Polska poinformowała, że w jej placówkach można już zarejestrować numery wszystkich czterech największych polskich sieci komórkowych. Dzisiaj dołączył Plus

Klienci sieci Orange, Play, Plus i T-Mobile mogą zarejestrować swoje numery na kartę w jednej z 4600 placówek Poczty Polskiej.

Rejestracja karty pre-paid w placówkach Poczty Polskiej to przede wszystkim bezpieczeństwo ochrony danych osobowych i możliwość polegania na sprawdzonej i bezpiecznej firmie z największą liczba punktów sprzedaży - mówi Zbigniew Baranowski, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

Przy rejestracji konieczne jest posiadanie przy sobie dokumentu potwierdzającego tożsamość (dowód osobisty lub paszport, karta stałego pobytu). Swój numer zarejestrować mogą też osoby niepełnoletnie, które skończyły co najmniej 13 lat i posiadają dokument tożsamości.

źródło: www.telepolis.pl 


10 sierpnia 2016

Nowe bonusy za rejestrację numeru w T-Mobile

Klienci T-Mobile na kartę, Heyah oraz tuBiedronka otrzymują w bonusie za rejestrację numeru możliwość korzystania z bezpłatnego Internetu nawet przez rok oraz do nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci przez 30 dni. 

Z bonusu mogą skorzystać wszyscy klienci, bez względu na to kiedy zarejestrowali numer. Promocja jest uruchamiana automatycznie dla każdego numeru. 

Bonus za rejestrację w T-Mobile na kartę, Heyah oraz tuBiedronka to:

 - nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne w kraju przez 30 dni,

 - pakiet 10 GB danych na 30 dni do 12 razy w ciągu 1 roku.

Aby skorzystać z promocji, posiadacze już zarejestrowanych numerów muszą wysłać SMS-a o treści TAK pod numer 80575 i postępować zgodnie z otrzymaną instrukcją. Należy to zrobić do 8 września.

Osoby, które jeszcze nie rejestrowały numeru, takiego SMS-a muszą wysłać w ciągu 30 dni po jego zarejestrowaniu. 

Zestaw bonusów: nielimitowane połączenia i pierwsza paczka 10 GB zostaną przyznane po doładowaniu konta kwotą minimum 25 zł w przypadku klientów t-mobile na kartę lub Heyah oraz 20 złotych w przypadku klientów tuBiedronka. Kolejne 11 bonusów po 10GB każdy zostaną przyznane po 11 doładowaniach konta powyższymi kwotami w ciągu 365 dni. 

źródło: www.telepolis.pl

 


09 sierpnia 2016

Numery Plusa można zarejestrować w salonach Neonetu

Sieć Plus poinformowała w komunikacie o możliwości rejestrowania numerów na kartę również w salonach sieci Neonet.

Jak wylicza Plus, daje to już łącznie 3370 punktów sprzedaży, w których klienci mogą zarejestrować swoje numery, chroniąc się tym samym przed ryzykiem ich zablokowania.

By zarejestrować swój numer prepaid wystarczy mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty lub paszport), bądź kartę stałego pobytu. Swój numer zarejestrować mogą też osoby niepełnoletnie, które skończyły co najmniej 13 lat i posiadają dokument tożsamości. Poza dokumentem tożsamości należy mieć przy sobie numer karty SIM, który można sprawdzić wysyłając bezpłatny SMS o treści KARTA na numer 80105.

Dane użytkowników rejestrujących numer w Neonecie trafiają bezpośrednio na serwery Plusa, z zachowaniem regulacji prawnych dotyczących ochrony danych osobowych.

źródło: telepolis.pl

 


08 sierpnia 2016

Rejestracja numerów Orange w placówkach Poczty Polskiej

Orange poszerzył możliwości rejestracji kart SIM o kolejne punkty - tym razem o placówki Poczty Polskiej. 

Obecnie klienci chcący zarejestrować swój numer mogą oprócz tych placówek skorzystać także z salonów Orange, punktów Ruch oraz sklepów mediaexpert, Saturn i Media Markt. 

Listę dostępnych punktów można sprawdzić na mapie w serwisie www.zarejestrujnumer.pl. 

źródło: www.telepolis.pl


04 sierpnia 2016

Virgin Mobile: rejestracja kart bez wychodzenia z domu

Virgin Mobile, uruchamia wygodną rejestrację numerów na kartę i przygotował dodatkowy bonus dla klientów. 

Rejestrację kart Virgin Mobile można przeprowadzić w punktach stacjonarnych Telakces, punktach partnerskich GSM oraz w sieci handlowej Ruch. Kartę zarejestrować można również wypełniając formularz online. Po wysłaniu formularza konieczne jest jeszcze potwierdzenie tożsamości: poprzez zamówienie bezpłatnego kuriera lub udając się do jednego z punktów partnerskich, których adresy dostępne są na stronie Virgin Mobile. 

Klienci, którzy zarejestrują numer otrzymają bonus, dzięki któremu otrzymają zwrot 50% opłat za aktywację lub odnowienie dwóch Pakietów #WSZYSTKO: #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ, #DLAMNIESUPER. 

 

źródło: www.telepolis.pl


03 sierpnia 2016

Rejestracja numerów Plusa w kioskach Ruchu

Pracownicy kiosków Ruchu będą mieć wkrótce pełne ręce roboty. Do listy operatorów, których karty można zarejestrować w punktach Ruchu dołącza Plus. 

Rejestracja numerów Plusa na kartę w kioskach Ruchu dotyczy wszystkich klientów - zarówno tych kupujących nowy numer, jak również tych, którzy numer już posiadają. Dane osobowe są przesyłane na serwery Plusa z zachowaniem regulacji prawych dotyczących ochrony danych osobowych. 

Osoby posiadające już zarejestrowany na siebie numer mogą zarejestrować kolejny wysyłając SMS-a z już zarejestrowanego numeru:

jeśli klient ma aktywny starter - SMS o treści DOPISZ [numer_telefonu] np. DOPISZ 600123654 na numer 80106,

jeśli klient ma nowy, nieaktywny starter - SMS o treści zarejestruj [numer_telefonu] [numer_karty_SIM] np. ZAREJESTRUJ 600123654 894858412584 na numer 80106.

źródło:www.telepolis.pl


02 sierpnia 2016

Play - rejestracja numerów w placówkach Poczty Polskiej

Sieć Play poszerza możliwości rejestracji kart SIM. Od teraz do dyspozycji klientów, obok salonów i kiosków Ruchu, dostępne są placówki Poczty Polskiej. 

Placówki Poczty Polskiej, to dodatkowe 4600 punktów, w których można zarejestrować numer na kartę sieci Play. Rejestracja, podobnie jak w przypadku kiosków Ruchu, możliwa jest jak na razie tylko dla nowych starterów. Osoby już posiadające numer mogą skorzystać wyłącznie z rejestracji w salonach. 

źródło:www.telepolis.pl


13 lipca 2016

Darmowy Internet w weekendy od T-Mobile

W ramach rekompensaty za ostatnią awarię sieci LTE, T-Mobile uruchomi klientom darmowy pakiet 10 GB do wykorzystania w każdą sobotę i niedzielę do końca lipca.

źródło: www.telepolis.pl


13 lipca 2016

Orange - dwa Minipakiety w ofercie na kartę

Orange wprowadza do oferty na kartę dwa Minipakiety - 100 minut i 100 SMS-ów. Oba ważne są przez 7 dni.

Pakiety dostępne są we wszystkich ofertach na kartę oraz dla umów Zetafon i Minutofon. Każdy z nich kosztuje 3 zł i jest ważny przez 7 dni:

pakiet 100 minut do wszystkich sieci (komórkowych) - SMS o treści START pod numer 331 lub kod *207*142#,

pakiet 100 SMS-ów do wszystkich sieci - SMS o treści START pod numer 332 lub kod to *207*169#.

źródło:www.telepolis.pl

 


27 czerwca 2016

Kolejne gigabajty za gole w Orange i T-Mobile

Kolejny mecz Polaków na Euro, kolejne zwycięstwo i kolejne darmowe Gigabajty za gole od Orange i T-Mobile. 

Orange rozdaje darmowy pakiet 18 GB ważny do godziny 23:59 trzeciego dnia od jego aktywacji. Robimy to SMS-em o treści KARNY wysłanym pod nr 277. Z promocji można skorzystać do 23:59 29 czerwca. Pakiet mogą otrzymać klienci abonamentowi oraz ofert na kartę. 

T-Mobile tym razem oferuje pakiet 10 GB. Jest on ważny przez jeden okres rozliczeniowy dla klientów abonamentowych lub 30 dni w Mix-ie i ofertach na kartę. Bonus można uruchomić do 23:59 28 czerwca i robimy to SMS-em o treści GOLSZW10 wysłanym pod nr 499. 

źródło:www.telepolis.pl 


 

15 czerwca 2016

Darmowe rozmowy i SMS-y w sieci w T-Mobile na kartę

15 czerwca wszystkim użytkownikom T-Mobile na kartę operator bezpłatnie uruchomi usługę nielimitowanych rozmów i SMS-ów w sieci. 

Od 15 czerwca darmowe rozmowy i SMS-y w sieci będą dostępne dla każdego klient T-Mobile na kartę, bez względu na staż. Nie trzeba niczego aktywować czy odnawiać - usługa jest włączana automatycznie po jednorazowym doładowaniu dowolną kwotą. Rozmawiać i SMS-ować ze wszystkimi w sieci można za darmo i bez żadnych ograniczeń, nawet przy zerowym stanie konta - wystarczą aktywne połączenia wychodzące. 

Również stali klienci T-mobile na kartę, niezależnie od posiadanej taryfy i stażu w sieci będą mogli skorzystać z usługi. Aktywacja usługi automatycznie spowoduje wyłączenie wszystkich niepotrzebnych, dodatkowo płatnych usług aktywnych na koncie klienta (np. pakietów minut czy SMS-ów w sieci). 

Użytkownicy, którzy przeniosą swój numer do T-mobile, mogą dodatkowo otrzymać 100 Złotówek do wykorzystania na krajowe połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, SMSy i MMSy. Bonus przyznawany jest automatycznie po pierwszym doładowaniu konta za kwotę minimum 20 zł i jest ważny przez 3 miesiące. 

Źródło: www.telepolis.pl  


13 czerwca 2016

Wymień nakrętkę na GB lub złotówki w Play

1 lipca startuje nowa promocja Sprite'a, Play i Sony. Do wygrania konsole i doładowania numerów na kartę.

Dzięki nakrętkom ze specjalnie oznaczonych butelek Fanty i Sprite'a będzie można otrzymać doładowanie numeru Play na kartę w wysokości 2 zł lub pakiet danych 1 GB. Oprócz tego codziennie będzie można wygrać konsolę Sony PlayStation 4 z grą Uncharted 4: Kres złodzieja. 

Szczegół będą dostępne na stronie internetowej www.kodorzezwienia.pl. 

Źródło: www.telepolis.pl 


1 czerwca 2016

Elastyczne rozmowy i Internet w Orange na kartę

Orange wprowadza nową odsłonę usługi nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz nowe pakiety danych. Od klienta zależy na jaki okres usługi zostaną włączone. 

Pakiet nielimitowanych rozmów obejmuje połączenia do wszystkich sieci, w tym stacjonarnych. SMS-y są nielimitowane do wszystkich sieci komórkowych. Warunkiem aktywacji jest staż w sieci wynoszący przynajmniej 31 dni i dokonanie w tym czasie przynajmniej jednego doładowania konta. Pakiet występuje wyłącznie w wersji jednorazowej. 

W przypadku pakietu Internetowego konstrukcja jest prosta - jedna złotówka, to jeden gigabajt i jeden dzień ważności. Po wykorzystaniu limitu danych prędkość transferu spada do 64 kb/s. Niewykorzystany pakiet przepada, a środków nie można kumulować. 

 

Źródło: www.telepolis.pl


15 kwietnia 2016

Orange: 9 groszy za minutę, SMS i MMs

W ramach nowej promocji Orange Taniej do wszystkich klienci ofert na kartę mogą korzystać z obniżonych cen połączeń, SMS-ów i MMS-ów.

Usługa dostępna jest w trzech wariantach:

- Jednorazowa na 7 dni za 3 zł - aktywacja kodem *110*49#,

- Jednorazowa na 30 dni za 9 zł - aktywacja kodem *110*48#,

- Cykliczna na 31 dni za 9 zł - aktywacja kodem *110*46#.

Po aktywacji promocji, cena minuty połączenia oraz wiadomości SMS i MMS do wszystkich sieci komórkowych spada do 9 gr. Połączenia w ramach usługi rozliczane są ze środków z doładowań zgromadzonych na koncie głównym.

Źródło: www.telepolis.pl


8 marca 2016

Nowy Ja+ z bezpiecznym Internetem

Sieć Plus postanowiła odświeżyć swoją ofertę na kartę. W nowej odsłonie dostęne są większe pakiety danych, które dodatkowo mają mechanizm bezpiecznego lejka. 

W ofercie znalazły się odnawialne pakiety na 7 lub 30 dni, wszystkie z nielimitowanymi połączeniami na numery komórkowe i mechanizmem bezpiecznego Internetu.

25 zł na 30 dni:

- nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe,

- 0,5 GB. 

 25 zł na 30 dni:

- nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe,

- bezpieczny pakiet internetowy,

- nielimitowane stacjonarne.

30 zł na 30 dni:

- nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe,

- 0,5 GB,

- nielimitowane SMSy.

35 zł na 30 dni:

- 3 GB lub 6 GB (od 15 marca do 15 czerwca pakiet 3 GB będzie podwajany),

- nielimitowane SMSy

- darmowy Facebook.

8 zł na 7 dni:

- nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe,

- 0,5 GB.

8 zł na 7 dni:

- nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe,

- bezpieczny pakiet internetowy,

- nielimitowane stacjonarne.

10 zł na 7 dni:

 - nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe,

- 0,5 GB,

- nielimitowane SMSy.

13 zł na 7 dni:

- nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe,

- 3 GB,

- nielimitowane SMSy,

- darmowy Facebook.

Bezpieczny pakiet internetowy ma wielkość 5 MB, a po jego wykorzystaniu włączany jest limit transweru do 32 kb/s i nie są naliczane opłaty. Taki sam "lejek" występuje w ofertach z więszymi pakietami.

Rok ważności konta figuruje jako dodatkowa usługa w cenie 10 zł. Oprócz tego przewidziano następujące pakiety:

- 200 minut na numery stacjonarne za 5 zł na 30 dni,

- 1 GB za 10 zł na 30 dni,

- 2 GB za 13 zł na 30 dni,

- 0,5 GB za 3 zł na 7 dni,

- 1 GB za 7 zł na 7 dni,

- 2 GB za 10 zł na 7 dni.

 

Źródło: www.telepolis.pl


29 lutego 2016

 Rok internetu za darmo w Play na kartę

Play wprowadza promocję darmowego Internetu w ofertach na kartę. Przez 12 miesięcy, co miesiąc, można otrzymywać darmowy pakiet 1 GB.

W ramach promocji klienci będą dostawać pakiet 1 GB przez okres 12 miesięcy. Warunkiem jest utrzymanie ważności numeru. W przypadku wygaśnięciu ważności konta ponowne uruchomienie pakietu nie jest możliwe. Promocja wyklucza się z rokiem ważności konta. Pakiety danych kumulują się.

Promocję można uruchomić od 25 lutego do 30 kwietnia 2016 roku. Dostępna jest dla taryf Play na kartę, Play na kartę Lubię to!, Formuła Play na kartę, Formuła mini max na kartę. Włączyć ją można kodem *111*782*1# lub przez aplikację Play24.

Źródło: www.telepolis.pl


19 lutego 2016 

T-mobile: 10 GB gratis po doładowaniu też w LTE

Rusza nowa promocja w ofercie T-mobile na Kartę: każdorazowe dołaodwanie konta kwotą min. 25 zł premiowane będzie darmowymi gigabajtami. Operator wprowadził kampanię reklamową z Cleo i Tomaszem Kotem.

Promocyjny pakiet 10 GB nie wymaga specjalnej aktywacji. Wystarczy doładować konto kwotą minimum 25 zł, a trafi na nie bezpłatna paczka 10 GB danych ważna przez 30 dni. Transfer wykorzystać można w ramach wszystkich standardów łączności pakietowej dostępnych w sieci T-Mobile, w tym LTE. Cała kwota doładowania może być dowolnie wykorzystana.

Konto doładować można wielokrotnie - a paczki danych zostaną przyznane za każdym razem i rozliczone według daty aktywacji. Obecni klienci T-Mobile na Kartę mogą skorzystać z promocji od 28 stycznia, a od 1 lutego wszyscy użytkownicy T-Mobile na Kartę i Internet na Kartę.

Dodatkowo począwszy od 28 stycznia wszyscy klienci T-Mobile na Kartę mogą słuchać największych polskich rozgłośni radiowych w swoich komórkach za darmo, bez obciążania pakietu danych i konta. Oferta obejmie m.in.: Eska GO, Open.fm, PolskaStacja.pl, Radio ZET, RMFon czy Tuba.FM.

Źródło: www.telepolis.pl


22 stycznia 2016

Za darmo z wybranymi numerami w Orange na kartę

Usługa, zarówno w wersji cyklicznej jak i jednorazowej, kosztuje 6 zł i jest ważna 31 dni. Uruchomić można ją w każdej taryfie Orange na kartę. Dzięki niej można rozmawiać bez limitu z trzema wybranymi numerami (można też wybrać jeden lub dwa numery) komórkowymi w sieci Orange.

Włączenie usługi:

w wersji jednorazowej - SMS pod nr 599, w treści należy wpisać wybrane numery oddzielone spacją, np. 512345678, 523456789, 534567890,

w wersji cyklicznej - SMS pod nr 599 o treści CYKL (numery telefonów oddzielone spacjami).

Wprowadzenie nowej usługi wybranych numerów spowoduje wyłączenie części dostępnych obecnie usług. Do końca marca 2016 roku wyłączone zostaną:

Ty i 3,

Pogadajcie sobie,

Wybrane numery,

MultiPOP,

Wspólna orbita.

Źródło: www.telepolis.pl


7 stycznia 2016

Plus na kartę - nielimitowane rozmowy za 10 zł do odwołania

Dzięki promocji, która pierwotnie miała trwać do końca 2015 roku, klienci taryf Plus na Kartę bez limitu mogą przez 30 dni w obniżonej cenie wykonywać nielimitowane polaczenia do wszystkich sieci komórkowych.

Od 1 stycznia 2016 roku promocja obowiązuje do odwołania.

Aby skorzystać z promocji należy oczywiście być użytkownikiem taryf Plus na Kartę bez limitu oraz włączyć ją kodem: *136*11*08# zielona słuchawka.

Źródło: www.telepolis.pl


10 grudnia 2015 

Dodatkowe 8GB danych w Nju mobile

W nju mobile pojawiła się promocja, w ramach której operator dokłada dodatkowy pakiet 8GB danych.

Oferta dostępne jest zarówno dla klientów nju z rachunkiem, jak i nju na kartę. Tym samym użytkownik otrzyma do dyspozycji 10 GB danych, a do tego ma możliwość nieograniczonych rozmów z numerami komórkowymi, wysyłania SMS-ów i MMS-ów. Wszystko za 29 zł.

Promocja trwa do 29 lutego 2016 roku, jednak z dodatkowych GB można będzie korzystać do końca okresu rozliczeniowego (cyklu usługi w nju na kartę), który rozpocznie się w czasie trwania promocji.

Źródło: www.telepolis.pl


23 listopad 2015 

Nowa usługa w NJU Mobile na kartę

Nju mobile wprowadził nową usługę w ofercie na kartę, dzięki której opłaty ponad 1,20 zł dziennie nie są naliczane. Dotyczy to zarówno połączeń, wiadomości SMS/MMS, jak i mobilnego Internetu.

Aktywacja oferty kosztuje jednorazowo 6 zł, a jej ważność jest bezterminowa. Nielimitowane połączenia i wiadomości SMS/MMS dotyczą krajowych numerów komórkowych. Dzienny limit dla mobilnego Internetu (nie licząc danych zawierających się w 1,20 zł) to 250 MB (nie ma "lejka"). Nielimitowane usługi obowiązują do godziny 23:59:59 w dniu, którym użytkownik dotarł do progu wydatków w wysokości 1,20 zł.

Usługę aktywować można SMS-em o treści START na numer 618 lub szybkim kodem *127*64#. Usługa łączy się z promocją po wieki, wyklucza się natomiast z usługami: miesio, miesio 19, do komórkowych, nju do wszystkich i wszystko komórkowe w nju na kartę.

Stan progu kwotowego można sprawdzić bezpłatnie kodem **127*64*1#, a wyłączyć usługę kodem **127*64*00# lub SMS-em o treści STOP wysłanym na numer 618.

Źródło: www.telepolis.pl


 

20 października 2015

Oferta #Freemium w Virgin Mobile

Oferta #Freemium to co miesiąć bezpłatne 300MB, 30 minut i 30 SMSów do wszystkich sieci, bez opłat i umowy, z możliwością dokupienia pakietów.

Po wyczerpaniu darmowego pakietu #Freemium klienci mogą płacić za usługi zgodnie z cennikiem lub wykupić dodatkowe pakiety (np. nielimitowane połączenia do sieci komórkowych i stacjonarnych za 19 zł czy 10 GB transferu za 25 zł).

Pakiet #Freemium jest całkowicie bezpłatny, ważny przez 30 dni i co 30 dni automatycznie sam się odnawia. Oferta obowiązuje od 15 października.

Dostępne pakiety dodatkowe (jednorazowe):

30 minut do wszystkich - 3 zł,

60 minut do wszystkich - 5 zł,

100 minut do wszystkich - 8 zł,

nielimitowane połączenia do wszystkich - 19 zł,

200 SMS-ów do wszystkich - 3 zł,

nielimitowane SMS-y do wszystkich - 9 zł,

300 MB - 4 zł,

500 MB - 5 zł,

1 GB - 8 zł,

3 GB - 15 zł,

10 GB - 25 zł.

Startery z aktywną taryfą #Freemium kosztować będą 5 zł (ważność startera to 12 miesięcy). Co 6 miesiący sieć wymaga wysłania SMS-a potwierdzającego dalsze korzystanie z oferty.

Aktywacji oferty #Freemium można dokonać kodem *222*000#. Aktywacja #Freemium oznacza zgodę na otrzymywanie od Virgin informacji handlowych i marketingowych środkami komunikacji elektronicznej.

Źródło: www.telepolis.pl 


20 października 2015

1GB gratis w ofertach Orange na kartę

 Do 22 października klienci ofert na kartę sieci Orange otrzymać mogą darmowy pakiet 1 GB transferu ważny przez 7 dni.

Promocja jest skierowana do użytkowników wszystkich ofert na kartę sieci Orange oraz abonentów ofert Zetafon. Aktywacji można dokonać wysyłając wiadomość o treści TAK na bezpłatny numer 80104.

Po otrzymaniu wiadomości z potwierdzeniem aktywacji usługi, zalecane jest wyłączenie i ponowne włączenie telefonu.

Stan pakietu sprawdzić można wiadomością o treści ILE INTERNET wysłaną na numer 901 (koszt SMS-a to 20 gr).

Źródło: www.telepolis.pl 


 13 października 2015

 10 GB w prezencjie w PLUSH

Aby skorzystać z promocji w Plush na Kartę należy:

- mieć włączoną jedną z promocji: Internet, SMS-y i 9 gr/min, Internet i SMS-y, Rozmowy, SMS-y i 1 GB lub Rozmowy, SMS-y i 0,5 GB,

- wysłać darmowy SMS o treści TAK na numer 80022.

Promocja trwa do końca roku, a jednorazowy pakiet 10 GB można wykorzystać do końca okresu bieżącej promocji z Internetem (bieżącego cyklu promocji z pakietem internetowym).

 Źródło: www.telepolis.pl 


12 października 2015

T-mobile zniesie opłatę za sprawdzanie stanu konta w usługach typu prepaid

"Połowa klientów telefonii komórkowej sądzi, że jest oszukiwana przez operatorów, niezależnie od sieci. Dlatego chcemy zmienić nasze postrzeganie i zaprezentować podejście proklienckie. Symbolicznym początkiem tego procesu będzie wycofanie się jeszcze w tym miesiącu ze słynnych "czterech groszy", czyli opłaty pobieranej za sprawdzanie stanu konta" - powiedział w wywiadzie dla Pulsu Biznesu Adam Sawicki, prezes T-Mobile.

T-Mobile jako jedyny operator w Polsce, a prawdopodobnie i na świecie, pobierał opłatę w wysokości 4 groszy za sprawdzenia salda konta prepaid za pomocą kodu USSD. Usługa został wprowadzona 3 lata temu. Można szacować, że rocznie telekom notował nawet kilkanaście mln zł przychodów z jej tytułu.

 T-Mobile zniesie tę opłatę klientom prepaid od 20. października.

 Źródło: www.telepolis.pl 


7 październik 2015 

Czasowy brak doładowań papierowych w T-mobile/Heyah

Operator sieci T-mobile informuje o czasowej niedostępności uniwersalnych kuponów doładowujących o nominale 5 zł, 25 zł i 50 zł w magazynie centralnym T-Mobile Polska S.A.

Dostępność w/w produktów planowana jest na początku tygodnia 44.

 Źródło: T-mobile Polska S.A.


28 września 2015

 Większe bonusy po doładowaniu w Orange Free na kartę

W ofercie Orange Free na kartę zostały zwiększone bonusy, które otrzymuje się po doładowaniu konta. Promocja dotyczy zaróno kanałów online, jak i offline (zdrapki, terminale, bankomaty).

Wartość doład.  Bonus na transfer danych  Ważność             Stary Bonus, kanał online

5 zł                   500 MB                         2 dni                        250 MB

10 zł                   1 GB                         5 dni                        500 MB

25 zł                   6 GB                       30 dni                           5 GB

30 zł                   6 GB                       30 dni                           5 GB

40 zł                   6 GB                       40 dni                           5 GB

50 zł                  15 GB                     150 dni                         12 GB

100 zł          36 GB                     150 dni                         30 GB

 

Środki z Bonusu są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed środkami pochodzącymi z doładowań.

Wcześniejsza promocja z bonusami w kanale online obowiązywała od stycznia.

 

 Źródło: www.telepolis.pl


15 września 2015

Piąte doładowanie gratis w Plusie 

Aby zdobyć bezpłatne doładowanie wystarczy zapisać się do promocji wysyłając SMS o treści Start pod nr 8844, a następnie cztery razy doładować konto dowolną kwotą i utrzymać aktywne połączenia wychodzące (połączenia wychodzące nie mogą być nieaktywne przez dłużej niż 3 dni). Po czwartym doładowaniu, konto zostaje automatycznie zasilone kwotą najniższego z czterech ostatnich doładowań. Bonusowe doładowanie nie przedłuża okresu ważności konta.

Z promocji mogą skorzystać użytkownicy taryf: Plush na Kartę, JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet na Kartę, Plus Internet na Kartę.

 Źródło: www.telepolis.pl


21 sierpnia 2015

10 GB za 10 zł w Play na kartę

Sieć Play wprowadziła promocyjny pakiet 10 GB transferu za 10 zł dostępny w ofertach na kartę.

Pakiet ważny jest przez 30 dni, a jego aktywacji można dokonać kodem *111*745*1# lub wysyłając SMS o treści START.745 na numer 111. Promocja obowiązuje od 20 sierpnia do 30 listopada. Możliwe jest aktywowanie dowolnej liczby pakietów.

 

Z promocji skorzystać mogą użytkownicy planów: Formuła Play na KartęPlay na KartęPlay na Kartę Lubię to!Formuła Mini Max na KartęPlay na Kartę Rok Ważności KontaPlay Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w PlayPlay Fresh Darmowe SMS-y do wszystkich sieci oraz Red Bull Mobile na Kartę.

 

 Źródło: www.telepolis.pl


20 sierpnia 2015

Formuły Unlimited w Play na kartę 

Sieć Play zaprezentowała dwie nowe oferty dla użytkowników taryf na kartę. Formuły Unlimited różnią się od siebie ważnością, która wynosi 7 lub 30 dni oraz wielkością dołączonego pakietu danych.

Formuła Unlimited na kartę 7 dni

Cena: 9 zł

Minuty na komórki: bez limitu

Minuty na stacjonarne: bez limitu

SMS-y do wszystkich sieci: bez limitu

Pakiet internetowy: 0,5 GB

Aktywacja: *111*406*1#

Formuła Unlimited na kartę 30 dni

Cena: 35 zł

Minuty na komórki: bez limitu

Minuty na stacjonarne: bez limitu

SMS-y do wszystkich sieci: bez limitu

Pakiet internetowy: 3 GB

Aktywacja: *111*407*1#

Powyższe pakiety usług mają charakter cykliczny - automatycznie odnawiają się po utracie ważności.

 Źródło: www.telepolis.pl


 29 lipca 2015

2 GB na starter w NJU na kartę

Klienci NJU na kartę, którzy aktywują starter za 5 lub 20 zł otrzymają jednorazowy pakiet danych. 

Pakiet aktywuje się automatycznie i jest ważny przez 10 dni. Potwierdzenie bonusu jest przesyłane SMS-em.

 Źródło: www.telepolis.pl


27 lipca 2015

PLUSH: No limit i 1GB Internetu za 17,50 zł

Promocja trwa do 13 sierpnia. Pakiet z obniżoną o 50% ceną uruchomić można kodem *136*11*19#. Po 30 dniach za pakiet naliczana będzie standardowa opłata w wysokości 35 zł. Jeśli klient nie będzie zainteresowany dalszym korzystaniem z pakietu, usługę może wyłączyć kodem *136*00*19#.

 Źródło: www.telepolis.pl


27 lipca 2015

Nowe pakiety internetowe w NJU na kartę

 

Nowe pakiety są dostępne w wersji jednorazowej i tylko pakiet 1,5 GB jest dostępny w wersji cyklicznej. Ceny pakietów i sposoby ich aktywacji prezentujemy poniżej.

Pakiet        Cena SMS na nr 602 USSD

500 MB          5 zł INTERNET 500 *127*53#

1,5 GB          9 zł INTERNET 1,5 *127*59#

5 GB                 19 zł INTERNET 5    *127*62#

1,5 GB cykliczny    8 zł START 1,5          *127*61#

Pakiety są ważne przez 31 dni. Cykliczny pakiet 1,5 GB wyklucza się z usługą miesio i miesio 19, a pakiety jednorazowe są możliwe do uruchomienia po wykorzystaniu pakietu 3 GB z wymienionych usług.

 Źródło: www.telepolis.pl


 23 lipca 2015

1GB na start w Orange

Orange zwiększa wielkość darmowej paczki danych w starterach Orange Yes z 200 MB do 1 GB.

Zmiana dotyczy zarówno partii starterów o starych oznaczeniach, jak i nadchodzących. Bonus ważny jest przez 10 dni od momentu aktywacji numeru i jest przyznawany automatycznie.

 Orange Yes to taryfa typowo głosowa - z darmowymi rozmowami i wiadomościami wewnątrz sieci Orange. Dodatkowy, płatny pakiet 1 GB (ważny przez 30 dni) to wydatek 12 zł.

 Źródło: www.telepolis.pl15 lipca 2015

Nowy starter i nowe pakiety danych w Internecie na kartę od T-mobile

Pakiety od 1 GB do 25 GB, bez przepadających danych i martwienia się o utrzymywanie ważności konta w nowej ofercie internetowej na kartę od T-Mobile.

Od 14 lipca br w ofercie dostępne są nowe startery Internet na kartę w T-Mobile 1 GB na start i każdy następny 1 GB ZA 5 ZŁ. Z pakietu danych można korzystać przez 5 dni od daty aktywacji karty. Po tym czasie aktywowany zostanie pakiet Internet STRONG LTE 1GB za 5 zł na 5 dni, który będzie odnawiany cyklicznie. Klient w dowolnym momencie może włączyć inny pakiet wysyłając kod aktywacyjny. Zaletą oferty Internet STRONG LTE jest kumulacja niewykorzystanych danych przy cyklicznym odnawianiu pakietu internetowego oraz brak konieczności utrzymywania ważności konta. Klient ma zapewniony dostęp do Internetu w terminie obowiązywania cyklu rozliczeniowego aktywowanego pakietu.

Nowe pakiety danych Internet  STRONG LTE

Nazwa pakietu   Ilość danych w pakiecie Cykl rozliczeniowy Opłata cykliczna Aktywacja pakietu

Internet STRONG LTE   1 GB 1 GB                5 dni                         5 zł                        *140*701#

Internet STRONG LTE   1 GB 1 GB               30 dni                       10 zł                       *140*702#

Internet STRONG LTE   2 GB 2 GB               30 dni                       15 zł                         *140*703#

Interne

Koszyk jest pusty

ZALOGUJ SIĘ
Adres E-mail:
Hasło:


POMOC

Nowe konto
Jeżeli nie masz jeszcze konta i chcesz się zarejestrować kliknij tutaj.
Nie pamiętasz hasła?
Jeżeli masz już swoje konto i nie pamiętasz hasła kliknij tutaj.
Bezpieczne logowanie
Jeżeli chcesz, aby podczas logowania używać protokołu SSL kliknij tutaj.


Copyright © Startówki.pl 2002 - 2009
Portal Miejski Bialystok