hurtownia prepaid, karty startowe, startery, pakiety startowe, startówki, startowki, doladowania, doładowania, zdrapki, telekarty, pre-paid, karty tak tak, karty orange, karty heyah, karty pop, karty sami swoi, zlote numery, złote numery hurtownia pre-paid, karty startowe, startery, pakiety startowe, startówki, startowki, doladowania, doładowania, zdrapki, telekarty, pre-paid, karty tak tak, karty orange, karty heyah, karty pop, karty sami swoi, zlote numery, złote numery
hurtownia prepaid, karty startowe, startery, pakiety startowe, startówki, startowki, doladowania, doładowania, zdrapki, telekarty, pre-paid, karty tak tak, karty orange, karty heyah, karty pop, karty sami swoi, zlote numery, złote numery
Aktualności

 

 

13 lipca 2016

Darmowy Internet w weekendy od T-Mobile

W ramach rekompensaty za ostatnią awarię sieci LTE, T-Mobile uruchomi klientom darmowy pakiet 10 GB do wykorzystania w każdą sobotę i niedzielę do końca lipca.

źródło: www.telepolis.pl


13 lipca 2016

Orange - dwa Minipakiety w ofercie na kartę

Orange wprowadza do oferty na kartę dwa Minipakiety - 100 minut i 100 SMS-ów. Oba ważne są przez 7 dni.

Pakiety dostępne są we wszystkich ofertach na kartę oraz dla umów Zetafon i Minutofon. Każdy z nich kosztuje 3 zł i jest ważny przez 7 dni:

pakiet 100 minut do wszystkich sieci (komórkowych) - SMS o treści START pod numer 331 lub kod *207*142#,

pakiet 100 SMS-ów do wszystkich sieci - SMS o treści START pod numer 332 lub kod to *207*169#.

źródło:www.telepolis.pl

 


27 czerwca 2016

Kolejne gigabajty za gole w Orange i T-Mobile

Kolejny mecz Polaków na Euro, kolejne zwycięstwo i kolejne darmowe Gigabajty za gole od Orange i T-Mobile. 

Orange rozdaje darmowy pakiet 18 GB ważny do godziny 23:59 trzeciego dnia od jego aktywacji. Robimy to SMS-em o treści KARNY wysłanym pod nr 277. Z promocji można skorzystać do 23:59 29 czerwca. Pakiet mogą otrzymać klienci abonamentowi oraz ofert na kartę. 

T-Mobile tym razem oferuje pakiet 10 GB. Jest on ważny przez jeden okres rozliczeniowy dla klientów abonamentowych lub 30 dni w Mix-ie i ofertach na kartę. Bonus można uruchomić do 23:59 28 czerwca i robimy to SMS-em o treści GOLSZW10 wysłanym pod nr 499. 

źródło:www.telepolis.pl 


 

15 czerwca 2016

Darmowe rozmowy i SMS-y w sieci w T-Mobile na kartę

15 czerwca wszystkim użytkownikom T-Mobile na kartę operator bezpłatnie uruchomi usługę nielimitowanych rozmów i SMS-ów w sieci. 

Od 15 czerwca darmowe rozmowy i SMS-y w sieci będą dostępne dla każdego klient T-Mobile na kartę, bez względu na staż. Nie trzeba niczego aktywować czy odnawiać - usługa jest włączana automatycznie po jednorazowym doładowaniu dowolną kwotą. Rozmawiać i SMS-ować ze wszystkimi w sieci można za darmo i bez żadnych ograniczeń, nawet przy zerowym stanie konta - wystarczą aktywne połączenia wychodzące. 

Również stali klienci T-mobile na kartę, niezależnie od posiadanej taryfy i stażu w sieci będą mogli skorzystać z usługi. Aktywacja usługi automatycznie spowoduje wyłączenie wszystkich niepotrzebnych, dodatkowo płatnych usług aktywnych na koncie klienta (np. pakietów minut czy SMS-ów w sieci). 

Użytkownicy, którzy przeniosą swój numer do T-mobile, mogą dodatkowo otrzymać 100 Złotówek do wykorzystania na krajowe połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, SMSy i MMSy. Bonus przyznawany jest automatycznie po pierwszym doładowaniu konta za kwotę minimum 20 zł i jest ważny przez 3 miesiące. 

Źródło: www.telepolis.pl  


13 czerwca 2016

Wymień nakrętkę na GB lub złotówki w Play

1 lipca startuje nowa promocja Sprite'a, Play i Sony. Do wygrania konsole i doładowania numerów na kartę.

Dzięki nakrętkom ze specjalnie oznaczonych butelek Fanty i Sprite'a będzie można otrzymać doładowanie numeru Play na kartę w wysokości 2 zł lub pakiet danych 1 GB. Oprócz tego codziennie będzie można wygrać konsolę Sony PlayStation 4 z grą Uncharted 4: Kres złodzieja. 

Szczegół będą dostępne na stronie internetowej www.kodorzezwienia.pl. 

Źródło: www.telepolis.pl 


1 czerwca 2016

Elastyczne rozmowy i Internet w Orange na kartę

Orange wprowadza nową odsłonę usługi nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz nowe pakiety danych. Od klienta zależy na jaki okres usługi zostaną włączone. 

Pakiet nielimitowanych rozmów obejmuje połączenia do wszystkich sieci, w tym stacjonarnych. SMS-y są nielimitowane do wszystkich sieci komórkowych. Warunkiem aktywacji jest staż w sieci wynoszący przynajmniej 31 dni i dokonanie w tym czasie przynajmniej jednego doładowania konta. Pakiet występuje wyłącznie w wersji jednorazowej. 

W przypadku pakietu Internetowego konstrukcja jest prosta - jedna złotówka, to jeden gigabajt i jeden dzień ważności. Po wykorzystaniu limitu danych prędkość transferu spada do 64 kb/s. Niewykorzystany pakiet przepada, a środków nie można kumulować. 

 

Źródło: www.telepolis.pl


15 kwietnia 2016

Orange: 9 groszy za minutę, SMS i MMs

W ramach nowej promocji Orange Taniej do wszystkich klienci ofert na kartę mogą korzystać z obniżonych cen połączeń, SMS-ów i MMS-ów.

Usługa dostępna jest w trzech wariantach:

- Jednorazowa na 7 dni za 3 zł - aktywacja kodem *110*49#,

- Jednorazowa na 30 dni za 9 zł - aktywacja kodem *110*48#,

- Cykliczna na 31 dni za 9 zł - aktywacja kodem *110*46#.

Po aktywacji promocji, cena minuty połączenia oraz wiadomości SMS i MMS do wszystkich sieci komórkowych spada do 9 gr. Połączenia w ramach usługi rozliczane są ze środków z doładowań zgromadzonych na koncie głównym.

Źródło: www.telepolis.pl


8 marca 2016

Nowy Ja+ z bezpiecznym Internetem

Sieć Plus postanowiła odświeżyć swoją ofertę na kartę. W nowej odsłonie dostęne są większe pakiety danych, które dodatkowo mają mechanizm bezpiecznego lejka. 

W ofercie znalazły się odnawialne pakiety na 7 lub 30 dni, wszystkie z nielimitowanymi połączeniami na numery komórkowe i mechanizmem bezpiecznego Internetu.

25 zł na 30 dni:

- nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe,

- 0,5 GB. 

 25 zł na 30 dni:

- nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe,

- bezpieczny pakiet internetowy,

- nielimitowane stacjonarne.

30 zł na 30 dni:

- nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe,

- 0,5 GB,

- nielimitowane SMSy.

35 zł na 30 dni:

- 3 GB lub 6 GB (od 15 marca do 15 czerwca pakiet 3 GB będzie podwajany),

- nielimitowane SMSy

- darmowy Facebook.

8 zł na 7 dni:

- nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe,

- 0,5 GB.

8 zł na 7 dni:

- nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe,

- bezpieczny pakiet internetowy,

- nielimitowane stacjonarne.

10 zł na 7 dni:

 - nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe,

- 0,5 GB,

- nielimitowane SMSy.

13 zł na 7 dni:

- nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe,

- 3 GB,

- nielimitowane SMSy,

- darmowy Facebook.

Bezpieczny pakiet internetowy ma wielkość 5 MB, a po jego wykorzystaniu włączany jest limit transweru do 32 kb/s i nie są naliczane opłaty. Taki sam "lejek" występuje w ofertach z więszymi pakietami.

Rok ważności konta figuruje jako dodatkowa usługa w cenie 10 zł. Oprócz tego przewidziano następujące pakiety:

- 200 minut na numery stacjonarne za 5 zł na 30 dni,

- 1 GB za 10 zł na 30 dni,

- 2 GB za 13 zł na 30 dni,

- 0,5 GB za 3 zł na 7 dni,

- 1 GB za 7 zł na 7 dni,

- 2 GB za 10 zł na 7 dni.

 

Źródło: www.telepolis.pl


29 lutego 2016

 Rok internetu za darmo w Play na kartę

Play wprowadza promocję darmowego Internetu w ofertach na kartę. Przez 12 miesięcy, co miesiąc, można otrzymywać darmowy pakiet 1 GB.

W ramach promocji klienci będą dostawać pakiet 1 GB przez okres 12 miesięcy. Warunkiem jest utrzymanie ważności numeru. W przypadku wygaśnięciu ważności konta ponowne uruchomienie pakietu nie jest możliwe. Promocja wyklucza się z rokiem ważności konta. Pakiety danych kumulują się.

Promocję można uruchomić od 25 lutego do 30 kwietnia 2016 roku. Dostępna jest dla taryf Play na kartę, Play na kartę Lubię to!, Formuła Play na kartę, Formuła mini max na kartę. Włączyć ją można kodem *111*782*1# lub przez aplikację Play24.

Źródło: www.telepolis.pl


19 lutego 2016 

T-mobile: 10 GB gratis po doładowaniu też w LTE

Rusza nowa promocja w ofercie T-mobile na Kartę: każdorazowe dołaodwanie konta kwotą min. 25 zł premiowane będzie darmowymi gigabajtami. Operator wprowadził kampanię reklamową z Cleo i Tomaszem Kotem.

Promocyjny pakiet 10 GB nie wymaga specjalnej aktywacji. Wystarczy doładować konto kwotą minimum 25 zł, a trafi na nie bezpłatna paczka 10 GB danych ważna przez 30 dni. Transfer wykorzystać można w ramach wszystkich standardów łączności pakietowej dostępnych w sieci T-Mobile, w tym LTE. Cała kwota doładowania może być dowolnie wykorzystana.

Konto doładować można wielokrotnie - a paczki danych zostaną przyznane za każdym razem i rozliczone według daty aktywacji. Obecni klienci T-Mobile na Kartę mogą skorzystać z promocji od 28 stycznia, a od 1 lutego wszyscy użytkownicy T-Mobile na Kartę i Internet na Kartę.

Dodatkowo począwszy od 28 stycznia wszyscy klienci T-Mobile na Kartę mogą słuchać największych polskich rozgłośni radiowych w swoich komórkach za darmo, bez obciążania pakietu danych i konta. Oferta obejmie m.in.: Eska GO, Open.fm, PolskaStacja.pl, Radio ZET, RMFon czy Tuba.FM.

Źródło: www.telepolis.pl


22 stycznia 2016

Za darmo z wybranymi numerami w Orange na kartę

Usługa, zarówno w wersji cyklicznej jak i jednorazowej, kosztuje 6 zł i jest ważna 31 dni. Uruchomić można ją w każdej taryfie Orange na kartę. Dzięki niej można rozmawiać bez limitu z trzema wybranymi numerami (można też wybrać jeden lub dwa numery) komórkowymi w sieci Orange.

Włączenie usługi:

w wersji jednorazowej - SMS pod nr 599, w treści należy wpisać wybrane numery oddzielone spacją, np. 512345678, 523456789, 534567890,

w wersji cyklicznej - SMS pod nr 599 o treści CYKL (numery telefonów oddzielone spacjami).

Wprowadzenie nowej usługi wybranych numerów spowoduje wyłączenie części dostępnych obecnie usług. Do końca marca 2016 roku wyłączone zostaną:

Ty i 3,

Pogadajcie sobie,

Wybrane numery,

MultiPOP,

Wspólna orbita.

Źródło: www.telepolis.pl


7 stycznia 2016

Plus na kartę - nielimitowane rozmowy za 10 zł do odwołania

Dzięki promocji, która pierwotnie miała trwać do końca 2015 roku, klienci taryf Plus na Kartę bez limitu mogą przez 30 dni w obniżonej cenie wykonywać nielimitowane polaczenia do wszystkich sieci komórkowych.

Od 1 stycznia 2016 roku promocja obowiązuje do odwołania.

Aby skorzystać z promocji należy oczywiście być użytkownikiem taryf Plus na Kartę bez limitu oraz włączyć ją kodem: *136*11*08# zielona słuchawka.

Źródło: www.telepolis.pl


10 grudnia 2015 

Dodatkowe 8GB danych w Nju mobile

W nju mobile pojawiła się promocja, w ramach której operator dokłada dodatkowy pakiet 8GB danych.

Oferta dostępne jest zarówno dla klientów nju z rachunkiem, jak i nju na kartę. Tym samym użytkownik otrzyma do dyspozycji 10 GB danych, a do tego ma możliwość nieograniczonych rozmów z numerami komórkowymi, wysyłania SMS-ów i MMS-ów. Wszystko za 29 zł.

Promocja trwa do 29 lutego 2016 roku, jednak z dodatkowych GB można będzie korzystać do końca okresu rozliczeniowego (cyklu usługi w nju na kartę), który rozpocznie się w czasie trwania promocji.

Źródło: www.telepolis.pl


23 listopad 2015 

Nowa usługa w NJU Mobile na kartę

Nju mobile wprowadził nową usługę w ofercie na kartę, dzięki której opłaty ponad 1,20 zł dziennie nie są naliczane. Dotyczy to zarówno połączeń, wiadomości SMS/MMS, jak i mobilnego Internetu.

Aktywacja oferty kosztuje jednorazowo 6 zł, a jej ważność jest bezterminowa. Nielimitowane połączenia i wiadomości SMS/MMS dotyczą krajowych numerów komórkowych. Dzienny limit dla mobilnego Internetu (nie licząc danych zawierających się w 1,20 zł) to 250 MB (nie ma "lejka"). Nielimitowane usługi obowiązują do godziny 23:59:59 w dniu, którym użytkownik dotarł do progu wydatków w wysokości 1,20 zł.

Usługę aktywować można SMS-em o treści START na numer 618 lub szybkim kodem *127*64#. Usługa łączy się z promocją po wieki, wyklucza się natomiast z usługami: miesio, miesio 19, do komórkowych, nju do wszystkich i wszystko komórkowe w nju na kartę.

Stan progu kwotowego można sprawdzić bezpłatnie kodem **127*64*1#, a wyłączyć usługę kodem **127*64*00# lub SMS-em o treści STOP wysłanym na numer 618.

Źródło: www.telepolis.pl


 

20 października 2015

Oferta #Freemium w Virgin Mobile

Oferta #Freemium to co miesiąć bezpłatne 300MB, 30 minut i 30 SMSów do wszystkich sieci, bez opłat i umowy, z możliwością dokupienia pakietów.

Po wyczerpaniu darmowego pakietu #Freemium klienci mogą płacić za usługi zgodnie z cennikiem lub wykupić dodatkowe pakiety (np. nielimitowane połączenia do sieci komórkowych i stacjonarnych za 19 zł czy 10 GB transferu za 25 zł).

Pakiet #Freemium jest całkowicie bezpłatny, ważny przez 30 dni i co 30 dni automatycznie sam się odnawia. Oferta obowiązuje od 15 października.

Dostępne pakiety dodatkowe (jednorazowe):

30 minut do wszystkich - 3 zł,

60 minut do wszystkich - 5 zł,

100 minut do wszystkich - 8 zł,

nielimitowane połączenia do wszystkich - 19 zł,

200 SMS-ów do wszystkich - 3 zł,

nielimitowane SMS-y do wszystkich - 9 zł,

300 MB - 4 zł,

500 MB - 5 zł,

1 GB - 8 zł,

3 GB - 15 zł,

10 GB - 25 zł.

Startery z aktywną taryfą #Freemium kosztować będą 5 zł (ważność startera to 12 miesięcy). Co 6 miesiący sieć wymaga wysłania SMS-a potwierdzającego dalsze korzystanie z oferty.

Aktywacji oferty #Freemium można dokonać kodem *222*000#. Aktywacja #Freemium oznacza zgodę na otrzymywanie od Virgin informacji handlowych i marketingowych środkami komunikacji elektronicznej.

Źródło: www.telepolis.pl 


20 października 2015

1GB gratis w ofertach Orange na kartę

 Do 22 października klienci ofert na kartę sieci Orange otrzymać mogą darmowy pakiet 1 GB transferu ważny przez 7 dni.

Promocja jest skierowana do użytkowników wszystkich ofert na kartę sieci Orange oraz abonentów ofert Zetafon. Aktywacji można dokonać wysyłając wiadomość o treści TAK na bezpłatny numer 80104.

Po otrzymaniu wiadomości z potwierdzeniem aktywacji usługi, zalecane jest wyłączenie i ponowne włączenie telefonu.

Stan pakietu sprawdzić można wiadomością o treści ILE INTERNET wysłaną na numer 901 (koszt SMS-a to 20 gr).

Źródło: www.telepolis.pl 


 13 października 2015

 10 GB w prezencjie w PLUSH

Aby skorzystać z promocji w Plush na Kartę należy:

- mieć włączoną jedną z promocji: Internet, SMS-y i 9 gr/min, Internet i SMS-y, Rozmowy, SMS-y i 1 GB lub Rozmowy, SMS-y i 0,5 GB,

- wysłać darmowy SMS o treści TAK na numer 80022.

Promocja trwa do końca roku, a jednorazowy pakiet 10 GB można wykorzystać do końca okresu bieżącej promocji z Internetem (bieżącego cyklu promocji z pakietem internetowym).

 Źródło: www.telepolis.pl 


12 października 2015

T-mobile zniesie opłatę za sprawdzanie stanu konta w usługach typu prepaid

"Połowa klientów telefonii komórkowej sądzi, że jest oszukiwana przez operatorów, niezależnie od sieci. Dlatego chcemy zmienić nasze postrzeganie i zaprezentować podejście proklienckie. Symbolicznym początkiem tego procesu będzie wycofanie się jeszcze w tym miesiącu ze słynnych "czterech groszy", czyli opłaty pobieranej za sprawdzanie stanu konta" - powiedział w wywiadzie dla Pulsu Biznesu Adam Sawicki, prezes T-Mobile.

T-Mobile jako jedyny operator w Polsce, a prawdopodobnie i na świecie, pobierał opłatę w wysokości 4 groszy za sprawdzenia salda konta prepaid za pomocą kodu USSD. Usługa został wprowadzona 3 lata temu. Można szacować, że rocznie telekom notował nawet kilkanaście mln zł przychodów z jej tytułu.

 T-Mobile zniesie tę opłatę klientom prepaid od 20. października.

 Źródło: www.telepolis.pl 


7 październik 2015 

Czasowy brak doładowań papierowych w T-mobile/Heyah

Operator sieci T-mobile informuje o czasowej niedostępności uniwersalnych kuponów doładowujących o nominale 5 zł, 25 zł i 50 zł w magazynie centralnym T-Mobile Polska S.A.

Dostępność w/w produktów planowana jest na początku tygodnia 44.

 Źródło: T-mobile Polska S.A.


28 września 2015

 Większe bonusy po doładowaniu w Orange Free na kartę

W ofercie Orange Free na kartę zostały zwiększone bonusy, które otrzymuje się po doładowaniu konta. Promocja dotyczy zaróno kanałów online, jak i offline (zdrapki, terminale, bankomaty).

Wartość doład.  Bonus na transfer danych  Ważność             Stary Bonus, kanał online

5 zł                   500 MB                         2 dni                        250 MB

10 zł                   1 GB                         5 dni                        500 MB

25 zł                   6 GB                       30 dni                           5 GB

30 zł                   6 GB                       30 dni                           5 GB

40 zł                   6 GB                       40 dni                           5 GB

50 zł                  15 GB                     150 dni                         12 GB

100 zł          36 GB                     150 dni                         30 GB

 

Środki z Bonusu są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed środkami pochodzącymi z doładowań.

Wcześniejsza promocja z bonusami w kanale online obowiązywała od stycznia.

 

 Źródło: www.telepolis.pl


15 września 2015

Piąte doładowanie gratis w Plusie 

Aby zdobyć bezpłatne doładowanie wystarczy zapisać się do promocji wysyłając SMS o treści Start pod nr 8844, a następnie cztery razy doładować konto dowolną kwotą i utrzymać aktywne połączenia wychodzące (połączenia wychodzące nie mogą być nieaktywne przez dłużej niż 3 dni). Po czwartym doładowaniu, konto zostaje automatycznie zasilone kwotą najniższego z czterech ostatnich doładowań. Bonusowe doładowanie nie przedłuża okresu ważności konta.

Z promocji mogą skorzystać użytkownicy taryf: Plush na Kartę, JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet na Kartę, Plus Internet na Kartę.

 Źródło: www.telepolis.pl


21 sierpnia 2015

10 GB za 10 zł w Play na kartę

Sieć Play wprowadziła promocyjny pakiet 10 GB transferu za 10 zł dostępny w ofertach na kartę.

Pakiet ważny jest przez 30 dni, a jego aktywacji można dokonać kodem *111*745*1# lub wysyłając SMS o treści START.745 na numer 111. Promocja obowiązuje od 20 sierpnia do 30 listopada. Możliwe jest aktywowanie dowolnej liczby pakietów.

 

Z promocji skorzystać mogą użytkownicy planów: Formuła Play na KartęPlay na KartęPlay na Kartę Lubię to!Formuła Mini Max na KartęPlay na Kartę Rok Ważności KontaPlay Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w PlayPlay Fresh Darmowe SMS-y do wszystkich sieci oraz Red Bull Mobile na Kartę.

 

 Źródło: www.telepolis.pl


20 sierpnia 2015

Formuły Unlimited w Play na kartę 

Sieć Play zaprezentowała dwie nowe oferty dla użytkowników taryf na kartę. Formuły Unlimited różnią się od siebie ważnością, która wynosi 7 lub 30 dni oraz wielkością dołączonego pakietu danych.

Formuła Unlimited na kartę 7 dni

Cena: 9 zł

Minuty na komórki: bez limitu

Minuty na stacjonarne: bez limitu

SMS-y do wszystkich sieci: bez limitu

Pakiet internetowy: 0,5 GB

Aktywacja: *111*406*1#

Formuła Unlimited na kartę 30 dni

Cena: 35 zł

Minuty na komórki: bez limitu

Minuty na stacjonarne: bez limitu

SMS-y do wszystkich sieci: bez limitu

Pakiet internetowy: 3 GB

Aktywacja: *111*407*1#

Powyższe pakiety usług mają charakter cykliczny - automatycznie odnawiają się po utracie ważności.

 Źródło: www.telepolis.pl


 29 lipca 2015

2 GB na starter w NJU na kartę

Klienci NJU na kartę, którzy aktywują starter za 5 lub 20 zł otrzymają jednorazowy pakiet danych. 

Pakiet aktywuje się automatycznie i jest ważny przez 10 dni. Potwierdzenie bonusu jest przesyłane SMS-em.

 Źródło: www.telepolis.pl


27 lipca 2015

PLUSH: No limit i 1GB Internetu za 17,50 zł

Promocja trwa do 13 sierpnia. Pakiet z obniżoną o 50% ceną uruchomić można kodem *136*11*19#. Po 30 dniach za pakiet naliczana będzie standardowa opłata w wysokości 35 zł. Jeśli klient nie będzie zainteresowany dalszym korzystaniem z pakietu, usługę może wyłączyć kodem *136*00*19#.

 Źródło: www.telepolis.pl


27 lipca 2015

Nowe pakiety internetowe w NJU na kartę

 

Nowe pakiety są dostępne w wersji jednorazowej i tylko pakiet 1,5 GB jest dostępny w wersji cyklicznej. Ceny pakietów i sposoby ich aktywacji prezentujemy poniżej.

Pakiet        Cena SMS na nr 602 USSD

500 MB          5 zł INTERNET 500 *127*53#

1,5 GB          9 zł INTERNET 1,5 *127*59#

5 GB                 19 zł INTERNET 5    *127*62#

1,5 GB cykliczny    8 zł START 1,5          *127*61#

Pakiety są ważne przez 31 dni. Cykliczny pakiet 1,5 GB wyklucza się z usługą miesio i miesio 19, a pakiety jednorazowe są możliwe do uruchomienia po wykorzystaniu pakietu 3 GB z wymienionych usług.

 Źródło: www.telepolis.pl


 23 lipca 2015

1GB na start w Orange

Orange zwiększa wielkość darmowej paczki danych w starterach Orange Yes z 200 MB do 1 GB.

Zmiana dotyczy zarówno partii starterów o starych oznaczeniach, jak i nadchodzących. Bonus ważny jest przez 10 dni od momentu aktywacji numeru i jest przyznawany automatycznie.

 Orange Yes to taryfa typowo głosowa - z darmowymi rozmowami i wiadomościami wewnątrz sieci Orange. Dodatkowy, płatny pakiet 1 GB (ważny przez 30 dni) to wydatek 12 zł.

 Źródło: www.telepolis.pl15 lipca 2015

Nowy starter i nowe pakiety danych w Internecie na kartę od T-mobile

Pakiety od 1 GB do 25 GB, bez przepadających danych i martwienia się o utrzymywanie ważności konta w nowej ofercie internetowej na kartę od T-Mobile.

Od 14 lipca br w ofercie dostępne są nowe startery Internet na kartę w T-Mobile 1 GB na start i każdy następny 1 GB ZA 5 ZŁ. Z pakietu danych można korzystać przez 5 dni od daty aktywacji karty. Po tym czasie aktywowany zostanie pakiet Internet STRONG LTE 1GB za 5 zł na 5 dni, który będzie odnawiany cyklicznie. Klient w dowolnym momencie może włączyć inny pakiet wysyłając kod aktywacyjny. Zaletą oferty Internet STRONG LTE jest kumulacja niewykorzystanych danych przy cyklicznym odnawianiu pakietu internetowego oraz brak konieczności utrzymywania ważności konta. Klient ma zapewniony dostęp do Internetu w terminie obowiązywania cyklu rozliczeniowego aktywowanego pakietu.

Nowe pakiety danych Internet  STRONG LTE

Nazwa pakietu   Ilość danych w pakiecie Cykl rozliczeniowy Opłata cykliczna Aktywacja pakietu

Internet STRONG LTE   1 GB 1 GB                5 dni                         5 zł                        *140*701#

Internet STRONG LTE   1 GB 1 GB               30 dni                       10 zł                       *140*702#

Internet STRONG LTE   2 GB 2 GB               30 dni                       15 zł                         *140*703#

Internet STRONG LTE  3 GB 3 GB               10 dni                       10 zł                         *140*704#

Internet STRONG LTE   3 GB 3 GB               30 dni                       20 zł                         *140*705#

Internet STRONG LTE 5 GB 5 GB               60 dni                       30 zł                       *140*706#

Internet STRONG LTE 12 GB 12 GB       60 dni                       50 zł                         *140*707#

Internet STRONG LTE 25 GB 25 GB     120 dni                     100 zł                         *140*708#

 

Źródło: www.telepolis.pl


16 czerwca 2015

Pakiet 6 GB w Orange  

Promocja obowiązuje od 15 czerwca, do 31 sierpnia 2015 roku. W celu aktywacji pakietu 6 GB za 6 zł należy wysłać SMS o treści AKT6 pod numer 260 lub zastosować krótki kod *110*77#. Sprawdzenie stanu pakietu odbywa się przez wysłanie SMS-a o treści Stan 6 pod numer 260.

Pakiet dostępny jest w taryfach: Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go oraz w ofercie Zetafon i Minutofon z aktywną jedną w wymienionych taryf. 

Ważność pakietu to 60 dni o momentu aktywacji. Nie odnawia się automatycznie i można uruchomić go dowolną ilość razy. 

Źródło: www.telepolis.pl


9 czerwca 2015

 

Piąte doładowanie gratis w Plusie

Aby otrzymać darmowe zasilenie konta, należy:

- zapisać się do promocji poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS na numer 8844 o treści START,

- czterokrotnie doładować swoje konto dowolną kwotą, pamiętając przy tym by było ono cały czas aktywne dla usług wychodzących,

- po czwartym doładowaniu konto zostanie zasilone po raz piąty kwotą najniższego wcześniejszego doładowania.

Z promocji "5te doładowanie gratis"mogą skorzystać użytkownicy wszystkich usług prepaid: Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6 i Plus Internet na Kartę.

Jeśli konto nie będzie aktywne dłużej niż 3 dni, licznik dokonanych doładowań zostaje wyzerowany i ich liczenie rozpoczyna się od początku. W sytuacji, gdy konto jest nieaktywne dłużej niż 30 dni, następuje wyłączenie z promocji i wówczas należy się do niej zapisać jeszcze raz.

Źródło: www.telepolis.pl


3 czerwca 2015

1 GB gratis do startera na wakacje w Play 

Do końca sierpnia sieć Play dodaje pakiet 1 GB transferu do każdego nowego startera.

Promocja 1 GB na start skierowana jest do klientów, którzy w okresie od 29 maja do 31 sierpnia wybiorą i aktywują jeden ze starterów Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Formuła Mini Max na Kartę lub Formuła Play na Kartę.

Źródło: www.telepolis.pl


21 maja 2015

 Nowa oferta w Plusie "JA+"

JA+ Na Kartę

Oferta ma pakiety z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci. Z pakietów można korzystać zawsze, nawet gdy jest 0 zł na koncie. Konto musi być po prostu aktywne.

Do wszystkich w sieci Plus:

Rozmowy bez limitu w sieci Plus

Koszt: 0 zł do każdego doładowania

Do wszystkich sieci komórkowych:

Rozmowy do wszystkich sieci bez limitu za 25 zł na 30 dni,

Rozmowy do wszystkich sieci bez limitu oraz SMSy bez limitu za 30 zł na 30 dni,

Rozmowy do wszystkich sieci bez limitu oraz SMSy bez limitu i 1 GB za 35 zł na 30 dni.

 

JA+ Internet na Kartę

W ofercie znalazły się dwa nowe startery: 5 GB za 5 zł i 15 GB za 15 zł. Taryfy zakładają większe bonusy gigabajtów nawet do 36 GB po doładowaniu oraz rok ważności konta po doładowaniu za 150 zł. Nocny Transfer z 200 GB transferu aktywować można na 30 dni za 10 zł.

Doładowania i ważność konta JA+ Internet na Kartę:

10 zł to 1GB, konto ważne przez 7 dni,

20 zł to 4 GB, konto ważne przez 14 dni

30 zł to 6 GB, konto ważne przez 30 dni,

50 zł to 12 GB, konto ważne przez 60 dni,

100 zł to 36 GB, konto ważne przez 120 dni,

150 zł to 36 GB, konto ważne przez 365 dni.

Źródło: www.telepolis.pl


18 maja 2015

 Nielimitowane Orange na kartę

Przy wyborze usługi ważnej przez 30 dni, klient może też aktywować ją w formie cyklicznej. Pakiety nie obejmują połączeń na numery stacjonarne. Transmisja danych rozliczana jest co 50 KB, bez mechanizmu lejka.

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich:

Wersja jednorazowa, ważna 7 dni za 9 zł, aktywacja następuje kodem *102*70*00#,

Wersja jednorazowa, ważna 31 dni za 30 zł, aktywacja następuje kodem *102*71*00#,

Wersja cykliczna, ważna 31 dni za 30 zł, aktywacja następuje kodem *102*72*00#.

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 2 GB:

Wersja jednorazowa, ważna 7 dni za 12 zł, aktywacja następuje kodem *102*73#,

Wersja jednorazowa, ważna 31 dni za 35 zł, aktywacja następuje kodem *102*74#,

Wersja cykliczna, ważna 31 dni, za 35 zł, aktywacja następuje kodem *102*75#.

 

Źródło: www.telepolis.pl


 5 maja 2015

Taryfy Smart w Heyah na kartę

 

Heyah wprowadza nowe taryfy Smart dla użytkowników ofert abonamentowych i na kartę, dla których najważniejsza jest łączność z Internetem.

W ofercie na znalazły się 4 pakiety Smart w cenie od 9,99 zł do 29,99 zł, działające cyklicznie. Aktywowanie któregokolwiek z nich powoduje, że po 29,99 zł nie są naliczane kolejne opłaty za połączenia na krajowe numery komórkowe. Minuta połączenia kosztuje 29 gr, zaś w najniższym pakiecie Smart S SMS-y do wszystkich sieci kosztują 14 gr. MMS-y to wydatek 28 gr/100 KB w prepaid i 18 gr/100 KB w abonamencie. W dwóch najwyższych pakietach nie są naliczane opłaty za transmisję danych za dostęp do Facebooka i Facebook Messengera.

Smart S:

9,99 zł/30 dni

Internet 1 GB

nielimitowana ważność konta

14 gr/SMS

Facebook w ramach pakietu danych

Maksymalnie 29,99 zł za połączenia na komórki

Aktywacja kodem *140*800#

Smart M:

14,99 zł/30 dni

Internet 2 GB

nielimitowana ważność konta

nielimitowane SMS-y i MMS-y

Facebook w ramach pakietu danych

Maksymalnie 29,99 zł za połączenia na komórki

Aktywacja kodem *140*801#

Smart L:

19,99 zł/30 dni

Internet 3 GB

nielimitowana ważność konta

nielimitowane SMS-y i MMS-y

Facebook bez limitu

Maksymalnie 29,99 zł za połączenia na komórki

Aktywacja kodem *140*802#

Smart XL:

29,99 zł/30 dni

Internet 5 GB

nielimitowana ważność konta

nielimitowane SMS-y i MMS-y

Facebook bez limitu

Maksymalnie 29,99 zł za połączenia na komórki

Aktywacja kodem *140*803#

Dodatkowe pakiety internetowe w ofercie na kartę:

250 MB - 6 zł,

1 GB - 10 zł,

3 GB - 20 zł,

6 GB - 30 zł.

Klienci mogą swobodnie przechodzić z oferty na kartę na ofertę abonamentową i odwrotnie (pakiety są te same, natomiast zmienia się forma płatności). Za przeniesienie numeru z innej sieci do Heyah na kartę (po doładowaniu kwotą 20 zł) otrzymać można 1000 minut na połączenia komórkowe (wszystkie sieci, ważne 3 miesiące), 2 GB transferu (ważne 30 dni) i nielimitowane wiadomości do krajowych sieci (ważne 30 dni).

Oprócz tego klienci do dyspozycji mają następujące usługi dodatkowe:

Nielimitowane stacjonarne:

Możliwość dzwonienia bez limitów  do wszystkich krajowych sieci stacjonarnych (z wyłączeniem nr specjalnych)

Opłata miesięczna 6 zł

30 minutdo wszystkich:

30 minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych

Opłata miesięczna 5 zł

120 minut do Heyah i T-Mobile:

120 minut do wszystkich w Heyah i T-Mobile

Opłata miesięczna 5 zł

Travel & Surf UE – 20 MB:

20 MB na 24 godz. do wykorzystania w roamingu w krajach UE

Opłata jednorazowa 9,90 zł

Travel & Surf UE – 100 MB:

100 MB na 72 godz. do wykorzystania w roamingu w krajach UE

Opłata jednorazowa 29,90 zł

Wszędzie rozmawiaj:

30 jednostek na 14 dni do wykorzystania w roamingu w krajach UE i na połączenia do UE

(1 jednostka =1 min/1 SMS/1 MMS)

Opłata jednorazowa 9 zł.

 

Źródło: www.telepolis.pl


5 maja 2015

Nowa oferta w T-mobile na kartę

Cechą nowych ofert na kartę są proste moduły, z których składają się poszczególne pakiety. Dzięki takiej konstrukcji można z łatwością wybrać optymalny dla siebie pakiet, oraz co istotne w dowolnej chwili go zmienić, dopasowując do swoich aktualnych potrzeb. Jednolicie skonstruowane pakiety umożliwiają także błyskawiczne przejście z oferty na kartę do oferty Mix. Pakiety odnawiają się cyklicznie co 30 dni. W ofercie na kartę konto pozostaje ważne zawsze, gdy klient korzysta z pakietu.

Klienci korzystający z nowej oferty i lubiący być zawsze on line, otrzymują także do dyspozycji nowe paczki internetowe - Ekstra Internet. W zależności od swoich potrzeb, dodatkowe paczki danych można kupować w dowolnej ilości i w dowolnej kombinacji. Ważność paczki definiuje ważność wybranej oferty, czyli Pakietu 4w1, 3w1 lub 2w1:

250 MB:

30 dni za 6 zł

przeglądanie stron www,

poczta i Facebook.

1GB:

30 dni za 10 zł

przeglądanie stron www,

poczta i Facebook,

gry online.

3 GB:

30 dni za 20 zł

przeglądanie stron www,

poczta i Facebook,

gry online,

radio online,

YouTube.

6 GB:

30 dni za 20 zł

przeglądanie stron www,

poczta i Facebook,

gry online,

radio online,

YouTube,

MP3,

filmy w jakości HD,

nawigacja.

Wraz z nową ofertą operator wprowadza na rynek dwa nowe startery T-Mobile na kartę, które mają już aktywne pakiety: 

Pakiet 4w1:

rozmowy bez limitu w T-Mobile i Heyah,

1 GB Internetu,

SMS-y bez limitu do wszystkich sieci,

zawsze ważne konto.

Pakiet 3w1:

rozmowy bez limitu w T-Mobile i Heyah,

1 GB Internetu,

zawsze ważne konto.

Klienci przenoszący numer otrzymuje na miesiąc nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah, pakiet 1GB, jak również aż 100 Złotówek do wykorzystania na krajowe połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz SMS-y i MMS-y do wykorzystania przez 3 miesiące.

Źródło: www.telepolis.pl


4 maja 2015

Nielimitowane połączenia i wiadomości wewnątrz sieci w Orange YES

Klienci oferty Orange YES mogą skorzystać z oferty "Za darmo w Orange", z bezpłatnymi rozmowowami i wiadomościami w Orange.

Usługa jest bezpłatna, wymaga jednak wcześniejszej aktywacji jedną z metod:

SMS-em o treści START wysłanym na numer 131 (koszt jak SMS w Orange),

szybkim kodem *110*47#.

 

Usługa Za darmo w Orange wyklucza się z usługą Konto Ważne Rok, a warunkiem bezpłatnych rozmów i SMS-ów w sieci Orange jest utrzymanie ważności konta na połączenia wychodzące.

Źródło: www.telepolis.pl


28 kwietnia 2015

 2GB za 2 zł na majówkę od Orange

 

Od 27 kwietnia do 10 maja dostępny jest majówkowy pakiet 2 GB transferu w cenie 2 zł dla klientów ofert na kartę sieci Orange.

Pakiet aktywować mogą użytkownicy ofert Yes Pop, One, Nowe Orange Go oraz Zetafon i Minutofon. Aktywacja odbywa się a pomocą SMS-a o treści AKT2 wysłanego na numer 260 lub szybkim kodem *110*75#.

Koszyk jest pusty

ZALOGUJ SIĘ
Adres E-mail:
Hasło:


POMOC

Nowe konto
Jeżeli nie masz jeszcze konta i chcesz się zarejestrować kliknij tutaj.
Nie pamiętasz hasła?
Jeżeli masz już swoje konto i nie pamiętasz hasła kliknij tutaj.
Bezpieczne logowanie
Jeżeli chcesz, aby podczas logowania używać protokołu SSL kliknij tutaj.


Copyright © Startówki.pl 2002 - 2009
Portal Miejski Bialystok