Plus/Plush na kartę - zmiana w promocji.

,

Plus/Plush na kartę - zmiana w promocji 5. doładowanie gratis

Od 12 lutego 2021 roku zacznie obowiązywać zmieniona promocja 5. doładowanie gratis, która będzie się również inaczej nazywać. Osoby, które z niej korzystają, mogły otrzymać wiadomość SMS od Plusa o następującej treści (pisownia oryginalna):

Informujemy, ze od dnia 12.02.2021 w promocji 5. doladowanie gratis zostana wprowadzone zmiany. Ulegnie zmiana nazwy promocji na 4. doladowania i gratis oraz przyznawane bonusy. Od tego dnia doladowania beda zawieraly bonus w postaci pakietu kwotowego. Wysokosc bonusu nie zostanie obnizona. Pozdrawiamy, Plus.

Jak widać, promocja będzie wciąż dostępna, ale pod nazwą 4. doładowania i gratis. Zmieni się również bonus - zamiast bonusu kwotowego będą pakiety kwotowe, które będzie można przeznaczyć na krajowe rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisję danych. Osoby, które korzystają z pakietów, szczególnie z oferowanego za 30 zł na 30 dni pakietu z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz 15 GB Internetu, z nowego rozwiązania skorzystają niewiele lub wcale. Nowego bonusu nie będzie można wykorzystać na przykład do zakupu pakietu na kolejny miesiąc.

Plus udostępnił regulamin usługi 4. doładowania i gratis. Potwierdza on, że bonus po zmianach będzie można wykorzystać na krajowe rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisję danych w Polsce w ciągu 30 dni. Ponadto możemy tam przeczytać między innymi, że:

  • Niewykorzystane środki w ramach Gratisu nie są dostępne po upływie danego Okresu Ważności i nie są zwracane w jakiejkolwiek formie.
  • Przyznany Gratis będzie rozliczany po wykorzystaniu zgromadzonych środków oraz po innych aktywnych promocjach dostępnych dla danego konta.

Źródło: www.telepolis.pl

powrót do aktualności

Otrzymuj informacje o nowościach, 
promocjach i wyprzedażach.

NIP 542-274-21-00
Nr rachunku bankowego PLN: mBank SA 80 1140 2017 0000 4902 0841 6333
© Startówki.pl 2020
Polityka prywatności
cart